Ten se totiž rozhodl, že přeběhne silnici. Mluvčí policie Michaela Nováková pro Rakovnický deník popsala: „ Do vozovky ale vběhla, aniž by se přesvědčila, že ji může přejít, aniž by ohrozila sebe i ostatní účastníky silničního provozu." Dostala se tak do jízdní dráhy přijíždějícímu peugeotu, který řídil sedmačtyřicetiletý muž z Rakovnicka. Došlo ke kolizi, kdy chodkyně byla sražena na vozovku. „Řidič ihned zastavil, vystoupil a poskytl seniorce první pomoc. Na místo přivolal rychlou záchrannou službu i policii," dodala Nováková s tím, že naštěstí jen lehce zraněná žena byla převezena do rakovnické nemocnice. Policisté provedli u řidiče i u důchodkyně dechové zkoušky, které byly s negativním výsledkem.

Rakovnicko - Pětadvacetiletý řidič mercedesu nestačil ve středu odpoledne zastavit před částečnou uzavírkou jednoho jízdního pruhu na dálnici D6. Pravou částí vozidla narazil do přenosného dopravního značení. Nehoda se stala ve směru na Prahu. Dechová zkouška byla u něho negativní. Ke zranění osob nedošlo. Škoda byla vyčíslena na 45 tisíc korun.

Rakovník - Obětí kapsáře se naneštěstí stala třiašedesátiletá žena z Rakovnicka. Bohužel nebyla příliš obezřetná a odložila na dámské toaletě v obchodním domě, který stojí v Luženské ulici v Rakovníku, na věšák svou kabelku. Čtvrt hodiny stačilo zatím nezjištěnému pachateli, aby z této volně odložené tašky odcizil peněženku s osobními doklady, platební kartou a finanční hotovostí. Škoda byla vyčíslena na tři a půl tisíce korun.