Původně se hovořilo o začátku výstavby kruhového objezdu na křížení silnic II/606 a II/237 od pondělí 15. dubna. Na základě dalších jednání a pokračováním stavby komunikace byl nakonec termín posunut na úterý 23. dubna. Výstavba křižovatky je rozplánována do třech etap, aby zůstala i nadále průjezdná. Provoz zde bude řízen třemi semafory – ve směru z Karlovarské ulice, od Rudy a od Mšece. Hotovo by mělo být nejpozději do konce letních prázdnin.

Řidiči, kteří dojíždějí do zaměstnání do Prahy, by měli počítat se zpožděním. Rychlejší cesta by mohla být přes obce Lišany a dále na Šustnu, odtud pak přes Krušovice a Řevničov na dálnici D6. I tady se ale staví. „Město není investorem této stavby, tím je Ředitelství silnic a dálnic,“ poznamenal starosta města Karel Filip. Zároveň ale zmínil důležitost kruhové objezdu. Zejména v době dopravní špičky se tvoří v Karlovarské ulici kolony dlouhé až ke křižovatce ve směru na Čelechovice. „Myslím, že kruhový objezd situaci zlepší,“ dodal.

Dopravní omezení čeká na řidiče ve městě i kvůli výstavbě kanalizace. V ulici Čsl.armády bude doprava svedena do jednoho pruhu a bude řízena semafory.