Jízda ve stylu kamikadze skončila pro posádku Volkswagenu Passat za železničním přejezdem u Krupé. I přes utržená zranění se dotyční vypařili jako pára nad hrncem.

„Neznámý řidič řídil odcizený vůz Volkswagen Passat po karlovarce ve směru od Karlových Varů na Prahu. Ve velké rychlosti vjel na železniční přejezd, dostal smyk a havaroval v levém silničním příkopu, kde se s automobilem otočil přes střechu zpět na kola,“ popisoval šílenou jízdu zástupce vedoucího rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Heller. Podle výpovědi svědkyně byly ve voze kromě řidiče ještě dvě osoby. Celá posádka kradeného vozu ještě před příjezdem záchranné služby a policie se dala na útěk.

„V automobilu byly nalezeny stopy krve,“ dodal Ladislav Heller. Zřejmě strach z případného dopadení a konfrontace se zákonem, dohnal delikventy k bezhlavému útěku, a to i přes veškerá zranění. „Zjistili jsme, že byl automobil odcizen v Děčíně. Při nehodě na něm vznikla škoda ve výši 150 tisíc korun,“ konstatoval Heller. Policie zároveň žádá další případné svědky dopravní nehody, aby pomohli svou výpovědí k vyřešení případu.