„Letos jedeme už šestý ročník, a tak věřím, že své dobré jméno už má. Je vidět, že sem děti i dospělí rádi jezdí a my z toho máme pochopitelně radost," konstatoval Vlastimil Schuh.
V Čisté má v současné době kolektiv hasičské mládeže 19 dětí, což je dle Vlastimila Schuha relativně dobré číslo.

„Mohlo to být i lepší, ale pro dva vedoucí, Dášu Schuhovou a Hajan Rohra, je ten počet až až," uvedl Schuh.
Program pro všechny mladé hasičské kolektivy je během roku vesměs stejný. Veškerá činnost se točí kolem směrnice celorepublikové hry Plamen. Směrnice obsahuje soutěže, výlety, kulturní práce s dětmi, nástěnky. „Ty jsou dnes ovšem apolitické. Jsou na témata hasičské prevence a zabývají se také historií hasičstva. Děti si také vedou své vlastní kroniky. My se v Čisté scházíme jednou za týden. Někdo vynechává zimní měsíce a letní prázdniny, ale to pak dle mého názoru ztrácí s dětmi kontakt, a ty přestávají mít zájem. Já doporučuji našim vedoucím, aby s nimi pracovali celoročně," vysvětlil Vlastimil Schuh.

V tělocvičně místní základní školy soutěžily děti ve třech kategoriích: přípravka od tří do šesti let, mladší hasiči od šesti do jedenácti let a starší hasiči od jedenácti do patnácti let. Bojovalo se ve štafetě dvojic a ve vázání uzlů.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE:

MLADŠÍ DĚTI : První místo: Lužná A,
druhé místo: Skryje, třetí místo: Chrášťany

STARŠÍ DĚTI: První místo :Krakov, druhé místo: Kolešovice B, třetí místo: Lužná

PŘÍPRAVKA: Prní místo: Čistá A, druhé místo: Skryje, třetí místo: Lužná B

MISTR UZLU: Držitelem titulu Mistr uzlu se pro letošní rok stal Michal Braný z Krakova