Jednu pondělní dopravní nehodu vystřídaly dvě úterní. „Obě nehody se obešly bez zranění osob,“ informoval vedoucí rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Rác. Při nehodách vznikly celkové materiální škody ve výši 80 tisíc korun.

K první nehodě došlo v katastru Všesulova v 15 hodin. „Dvaadvacetiletý řidič ve voze Citroën Xara jel ve směru od Čisté na Rakovník. V katastru Všesulova však nepřizpůsobil rychlost jízdy povaze a stavu vozovky, jakož svým schopnostem, dostal smyk a havaroval mimo vozovku, kde bočně narazil do sloupu telefonního vedení,“ popisoval nehodu Rác. U řidiče byla dechová zkouška na alkohol negativní. Na citroënu vznikla škoda 40 tisíc koruna a na sloupu telefonního vedení 10 tisíc korun.

Druhá nehoda se stala na karlovarce v katastru Nového Strašecí v 18 hodin. „Devětatřicetiletý muž za volantem fordu jel ve směru od Prahy na Karlovy Vary. Cestu mu však zkřížily tři srny. Řidič nestačil na rychlý sled událostí zareagovat a s jednou ze srn se střetl,“ nechal se slyšet Rác. Dechová zkouška nepotvrdila požití alkoholu před jízdou. Na voze ford vznikla škoda 30 tisíc korun. Sraženou srnu se nepodařilo dohledat.