Uskuteční se tuto neděli 1. června. Sraz je jako obvykle v Roztokách před hotelem Roztoky. Prezentace je od 8 do 9.30 hodin na dvoře hotelu. Po rozpravě s jezdci ve tři čtvrtě na deset startuje v 10 hodin první etapa před mostem přes Berounku. První odstartují jezdci, kteří budou závodit do kopce u Velké Bukové.

První etapa povede do Roztok, na rozhlednu Velká Buková, do Všetat a Rakovníka. Tady stroje vjedou na Husovo náměstí. Předpokládaný dojezd je v 10.45 hodin. Následuje výstava strojů a doprovodný program do 12.15 hodin. Účast přislíbily známé osobnosti rakovnického motocyklového a automobilového sportu.

Poté odstartuje druhá etapa před radnicí. Po okruhu kolem náměstí vyjedou stroje Pražskou ulicí do Stadionky, dále pojedou na Lubnou, Příčinu, Petrovice (zde bude zastávka), Zavidov, Krakov, Rousínov, Panoší Újezd (zastávka), Pavlíkov, Všetaty, Městečko. Konec je v Křivoklátě v Muzeu motocyklů Jawa a ČZ. Příjezd se předpokládá mezi třetí a půl čtvrtou.

Celá trasa měří čtyřicet kilometrů. Spanilou jízdu mohou jet také jezdci na motorkách – veteránech po dohodě s pořadateli.

V cíli se vylosuje jezdec, který obdrží hlavní cenu, kovovou plastiku mopedu. Dále budou ohodnoceni tři nejrychlejší jezdci na kopci u Velké Bukové. Dále se hodnotí stroj v nejlepším původním stavu, nejzdařilejší renovace a nejkrásnější úprava mopedu.