Další pochutiny byly neméně lákavé. Příchozí si vybírali čerstvé kravské sýry a mléko z Bulovny, domácí uzeniny, vepřové speciality z Rodinného statku v Pochválově, zákusky a pečivo od budoucích cukrářů z ISŠ, nebo něco ze zdravé výživy z obchůdku, obojí z Jesenice. Výborné a originální marmelády nabízely Lenka a Klára. Domácí med zase Miroslav Halló.

Pro potěchu oka připravili své výrobky klienti rakovnického domova Ráček.
Bylinková jídla uvařila Simona Habásková: „Bylinky mě moc baví, pěstuji je, suším, vyrábím různé sirupy a další pochutiny. Polévku jsem připravila z bylin ráno natrhaných, Na jaře mají největší sílu"

Jarmark Dobré chuti hostila senomatská roubenka už potřetí. Už by se dalo říci, že tradici odstartovaly tři sestry Simona Habásková, Veronika a Martina. A že tu jsou opravdu jen samé dobré věci se rychle rozkřiklo. „Nejprve jsme oslovili jen pár místních prodejců. Ještě před tím jsme udělali vánoční a velikonoční jarmark. Jenže jsme zjistily, že máme rády dobré jídlo a pití, proto jsme udělaly farmářský jarmark, který se do roubenky krásně hodí," popisovala Simona Habásková.

První podzimní jarmark měl obrovský úspěch. Pořadatelé postupně objevují další domácí výrobce.