Celkové škody byly vyčísleny na 225 tisíc korun, tři osoby si z nich odnesly lehká zranění. Obě se staly na silnici spojující Rakovník s Novým Strašecím.
První ze čtvrtečních dopravních nehod se stala deset minut před šestou hodinou ranní pod Novým Strašecím na křižovatce k místnímu knižnímu klubu.
„Jedenapadesátiletá žena z Rakovnicka ve Škodě Felicii zde jela ve směru od Rudy na Strašecí. V mírné levotočivé zatáčce se nevěnovala dostatečně řízení a nevšimla si právě zastavujícího malého motocyklu Siamoto Birdie 50 s pětatřicetiletou řidičkou z Rakovnicka,“ popsal začátek nehody zástupce vedoucího rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Heller.

Žena ve felicii se pokusila motocykl objet, jenže jeho řidička v té chvíli začala odbočovat. Škodovka pravou přední částí narazila do levé části motorky. Motocyklistka ze stroje spadla a odnesla si z kolize lehké zranění. Ani jedna z aktérek před jízdou nepila alkohol. Škoda na felicii je deset na motorce pět tisíc korun.

Druhá nehoda se stala v lesní části silnice z Rakovníka na Strašecí v sedm hodin ráno. Devětatřicetiletá žena z Rakovnicka v Citroënu C3 se zde pokusila předjet autobus Karosa. V protisměru ovšem spatřila vozidlo, strhla řízení, narazila do autobusu, tento střet ji přetočil, strhla opět řízení na druhou stranu a skončila na boku v levém silničním příkopu. Řidička i její dvaačtyřicetiletá spolujezdkyně z Rakovnicka utrpěly lehká zranění. Škoda na C3 je 200 na Karose deset tisíc korun.