Šerpování i rozdávání dárků se ujaly ředitelka školky Radka Sabová se svojí zástupkyní Klárou Pavlíkovou a v příjemném prostředí zahrady si každý z předškoláků mohl vychutnat svoji slavnostní chvíli.

"Děkujeme vám rodičům za vaše děti a nezbývá než jim zacinkat zvonečkem pro štěstí," vyprovodila Radka Sabová nejstarší děti nejen na prázdniny, ale hlavně na další cestu do prvních tříd.

Malí i velcí si užili čtvrteční akci Hurá na prázdniny, která se uskutečnila v rakovnickém letním kině.
OBRAZEM: Děti řádily v letním kině. Hudbou a tancem vítaly příchod prázdnin

Naopak první rok prožil ve školce malý František a jeho maminka Lenka nešetřila chválou: "My jsme moc spokojení, školka bez chyby a jen na pochvalu, navíc tu je zaměření Děti v pohybu."

Hned tři základní pozitiva našla pro Rakovnický deník i maminka Kateřina: "Děti jsou tu moc spokojené a mně se líbí přístup všech lidí ve školce k dětem, mají tu hodně zajímavých akcí a mohou si vyzkoušet i různé druhy sportů."

Po slavnostním rozloučení s předškoláky a během chuťově lákavého rautu se pak naplno rozeběhlo sportovní odpoledne s ukázkami ve městě úspěšných sportů pozemního hokeje, fotbalu, rugby, tenisu, florbalu i hokejbalu.

Ilustrační foto.
Výletníci s kolem se ke krásám středních Čech mohou nechat dovézt

Vydařené odpoledne tak naplno splnilo to nejdůležitější - spokojené a aktivní děti a jejich radost společně s dospělými.