Celou akci zaštítila zapůjčením inventáře a finanční podporou Obec Kolešovice a samozřejmě i četní sponzoři a přátelé Domova, kteří pravidelně v kulturních a volnočasových aktivitách naše uživatele podporují.

Celé odpoledne zahájili tradičně výborní Rakovničtí trubači a několika slovy všechny přivítala ředitelka Domova Taťána Čížková a starosta Obce Kolešovice Martin Dvořák.

Poté se již program rozjel v plné rychlosti. Před uživateli, jejich příbuznými a návštěvníky pouti předvedly skvělá vystoupení mažoretky TJ Sokol Rakovník „ No Limits", roztleskávačky TJ TZ Rakovník „ Power cheers", Aerobic club Angels, kouzelník Jan Vaidiš, Václav Staněk a jeho cvičený poník Princ z Koňského dvorce Chmelištná. Celou akci svým westernovým vystoupením zakončil pan Vladimír Špána.

Výborní hudebníci z partičky „ Hon na medvídka" jako tradičně nezklamali a předvedli, že umějí pobavit publikum napříč generacemi.
Trh nabízet návštěvníkům kromě něčeho dobrého na zub i potravu pro oči a duši.

Kromě bohatého programu Domov dětským návštěvníkům nabídl skákací hrady s balónky, trampolínu, ruské kuželky, jízdu na koni, malování na vlasy a výtvarnou dílnu.

Každý rok se všichni organizátoři modlíme, aby bylo hezké počasí a hlavně nepršelo. Tento rok nám slunce nadělilo takovou dávku paprsků, že se krásné počasí stalo zkouškou pro všechny zúčastněné. Obdiv musím vyjádřit všem účinkujícím, kteří svá vystoupení i v těchto extrémních podmínkách zvládli na jedničku.

Dále bych chtěla poděkovat našim zaměstnancům za skvělou spolupráci.

AUTOR: Bc. Martina Hejdová