VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní stolní tenis: II. třída má nového lídra - Olešnou

Rakovník – Okresní soutěže ve stolním tenise mají za sebou první novoroční kolo. 

10.1.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Alena Kaňková

I. třída – 13. kolo

TJ Čistá – So. Lány C 1:17 (11:51) – Bezstarosti V. 1, Musil M. 0, Kadavý V. 0, Bedenková L. 0 – Trpák R. 4, Běloušek D. 4, Jirkovský V. 4, Libovický R. 3, čtyřhry Trpák R. – Jirkovský V. a Běloušek D. – Libovický R., So.

Hředle B – So. Olešná A 10:8 (36:34) – Beránek J. 3, Hájek M. 3, Pacourek J. 2, Vitner R. 1, čtyřhra Hájek M. – Beránek J. – Šebek T. 4, Procházka T. 2, Lédl J. 1, Kočovský T. 0, čtyřhra Šebek T. – Procházka T., So.

Rakovník B – So. Rakovník A 0:18 (6:54) – Mladý V. 0, Sosna P. 0, Lukeš Z. 0, Jerhot J. 0 – Jansa S. st. 4, Čermák L. 4, Jansa S. ml. 4, Stibor J. 4, čtyřhry Jansa S. st. – Čermák L. a Jansa S. ml. – Stibor J.,

SK Pavlíkov A – So. Janov A 11:7 (42:34) – Gebhart L. 3, Mrzena J. 3, Mika M. 3, Mika L. 0, čtyřhry Mika M. – Mika L. a Gebhart L. – Mrzena J. – Štindl R. 2, Amler M. 2, Fric J. 2, Tomášek M. 1 , So.

Nové Strašecí A – KST Rakovník E 5:13 (26:41) – Pittner K. 4, Libovický P. 1 (2), Fabinger F. 0, Libovický V. 0 (3), Červený Z. 0 (2) – Kapoun O. 3, Adamczuk Janusz 3, Froněk P. 2 + 1WO, Lepka M. 2, čtyřhry Kapoun O. – Adamczuk Janusz a Lepka M. – Froněk P. ,

RC Rakovník A – So. Nesuchyně A 7:11 (31:36) – Cafourek M. 2, Hejda L. 2, Smitka L. 1, Niezgoda R. 1, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R. – Hetto T. 4, Šerák M. 4, Barsa T. 1, Šebek V. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.

1. KST Rakovník E ⋌12 12 0 0 0 162:54 36
2. So. Rakovník A ⋌12 10 1 1 0 159:57 33
3. So. Hředle B ⋌12 9 1 2 0 141:75 31
4. So. Olešná A ⋌12 8 0 4 0 123:93 28
5. So. Lány C ⋌12 7 0 5 0 119:97 26
6. So. Nesuchyně A⋌ 12 6 1 5 0 114:102 25
7. So. N. Strašecí A⋌ 12 5 1 6 0 106:110 23
8. RC Rakovník A ⋌12 5 1 6 0 104:112 23
9. So. Janov A ⋌⋌12 3 1 8 0 96:120 19
10. SK Pavlíkov A ⋌12 3 0 9 0 86:130 18
11. So. Rakovník B ⋌12 0 1 11 0 45:171 13
12. TJ Čistá ⋌12 0 1 11 0 41:175 13

II. třída – 13. kolo

So. Nesuchyně B – So. Hředle C 10:8 (36:37) – Barsa T. 4, Kapoun M. 2, Staněk M. 2, Micura D. 0, čtyřhry Micura D. – Kapoun M. a Barsa T. – Staněk M. – Vyskočil J. ml. 3, Polášek M. 3, Vitner R. 1, Dvořák J. 1,

Žst. Rakovník – SK Přílepy 8:10 (34:36) – Jílek R. 4, Chvojan J. 1, Franěk F. 1, Chovan D. 0, čtyřhry Chovan D. – Jílek R. a Franěk F. – Chvojan J. – Jílek J. 3, Jiříček J. 3, Havel V. 3, Holý K. 1 (2), Kutílek J. 0 (2),

So. Rakovník C – So. Nové Strašecí B 9:9 (35:38) – Folk J. 3, Zach F. 3, Miller F. 2, Kratochvíl M. 0, čtyřhra Miller F. – Zach F. – Rovný P. 3, Libovický P. 2, Zíma M. 2, Hrdý S. 1, čtyřhra Libovický P. – Zíma M.,

SK Skryje A – FC Jesenice 12:6 (41:27) – Jedlička J. 4, Rybáček L. 2, Jedlička M. 2, Švarc J. 2, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Jedlička M. – Švarc J. – Kotek P. 3, Polák M. 2, Růžička A. 1, Klekner V. 0,

So. Křivoklát A – R. Třtice A 9:9 (33:39) – Hauner M. 3, Jaroš L. 3, Štěpnička J. 2, Lysý V. 0, čtyřhra Jaroš L. – Štěpnička J. – Jirák M. 3, Novotný M. 2, Vidrich F. 2, Kolek V. 1, čtyřhra Kolek V. – Novotný M.,

So. Olešná B – SK Pšovlky B 16:2 (51:14) – Bařtipán J. 3 + 1WO, Hubka M. 3 + 1WO, Kreidl P. 3, Itner R. 2 + 1WO, čtyřhry Bařtipán J. – Hubka M. a Itner R. -Kreidl P. – Koleníková D. 1 (3), Netrh V. 1 (3), Nachtigal V. ml. 0, Mayer F. 0 (3).

1. So. Olešná B ⋌12 9 3 0 0 143:73 33
2. So. Rakovník C ⋌12 9 3 0 0 154:62 33
3. So. Hředle C ⋌12 8 2 2 0 128:88 30
4. SK Přílepy ⋌12 7 2 3 0 135:81 28
5. So. N. Strašecí B ⋌12 5 5 2 0 115:101 27
6. So. Křivoklát A ⋌12 5 2 5 0 108:108 24
7. R. Třtice A ⋌12 3 3 6 0 96:120 21
8. SK Pšovlky B ⋌12 3 3 6 0 80:136 21
9. Žst. Rakovník ⋌12 2 2 8 0 91:125 18
10. FC Jesenice ⋌11 2 1 8 0 83:115 16
11. SK Skryje A ⋌11 1 2 8 0 73:125 15
12. So. Nesuchyně B ⋌10 2 0 8 0 54:126 14

III. třída – 13. kolo
SK Hřebečníky – TTC Nové Strašecí 8:10 (29:32) – Tomášek R. 3, Hejný P. 2, Jirouš P. 2, Krůta J. 0, čtyřhra Tomášek R. – Hejný P. – Jung R. 3, Hlad P. 3, Dvořák K. 2, Mazourek P. 1, čtyřhra Mazourek P. – Hlad P.,

So. Hředle D – So. Olešná C 8:10 (33:35) – Vitner T. 3, Vyskočil J. ml. 2, Mauer L. 1, Dvořák J. 0, čtyřhry Vitner T. – Vyskočil J. ml. a Dvořák J. – Mauer L. – Pavlíček V. 4, Šebek M. 3, Polák M. 2, Svoboda V. 1 ,

So. Lány D – So. Křivoklát B 13:5 (47:28) – Lážnovský J. 4, Kosár E. 3, Hrbek D. 3, Moravcová A. 2, čtyřhra Kosár E. – Lážnovský J. – Novák F. 1, Šnídl J. 1, Štěpnička J. 1, Lysý V. 1, čtyřhra Novák F. – Šnídl J. ,

So. Rakovník D – So. Janov B 13:5 (43:23) – Zach F. 4, Zajíc V. 3, Pondělíček F. 2, Zelenka V. 2 (3), Renč Z. 0 (1), čtyřhry Zajíc V. – Zelenka V. a Zach F. – Pondělíček F. – Pacourek R. 3, Sladkovský J. 2, Dušek V. 0, Benda J. 0, B.

SDH Lubná – ST Nouzov A odloženo

RC Rakovník B – So. Všetaty A 7:11 (28:40) – Spurný P. 2, Koutník P. 2 (2), Kolář M. 2 (2), Kurtovič A. 1, Knor R. 0 – Herink M. 3, Gebhart V. 2, Hrach R. 2, Bureš L. 2, čtyřhry Gebhart V. – Herink M. a Hrach R. – Bureš L.

1. ST Nouzov A ⋌11 11 0 0 0 148:50 33
2. So. Olešná C ⋌12 8 2 2 0 136:80 30
3. TTC Nové Strašecí ⋌12 8 0 4 0 114:102 28
4. So. Rakovník D ⋌12 7 0 5 0 114:102 26
5. B. SDH Lubná ⋌11 7 1 3 0 108:90 26
6. So. Všetaty A⋌ 12 5 3 4 0 108:108 25
7. SK Hřebečníky ⋌12 4 3 5 0 97:119 23
8. So. Janov B ⋌12 4 2 6 0 104:112 22
9. So. Lány D ⋌11 3 4 4 0 98:100 21
10. So. Křivoklát B ⋌12 2 1 9 0 78:138 17
11. So. Hředle D ⋌11 2 1 8 0 75:123 16
12. RC Rakovník B ⋌12 0 1 11 0 80:136 13

IV. třída - 15. kolo


So. Všetaty B - So. Branov odloženo

So. Kroučová - Velká Buková A 15 : 3 (50 : 16)
- Jelínek P. 4, Kováčik J. 4, Fejfar V. 4, Valeš M. 1 (2), Staněk V. 1 (2), čtyřhra Kováčik J. - Fejfar V.
- Svoboda P. 1, Rezek J. 1, Matějovský V. ml. 0, Štefan Z. 0, čtyřhra Svoboda P. - Rezek J.

So. Hředle E - So. Křivoklát C 10 : 8 (36 : 28)
- Dvořák J. 4, Vitner L. 3 (3), Skoupý J. 2, Novák T. 0, čtyřhra Vitner L. – Skoupý J.
- Šiška J. 2 + 1WO, Durčiak J. 2, Hošek P. 1, Šíma R. 1, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.

ST Nouzov B - SK Pavlíkov B 13 : 5 (45 : 29)
- Sušánka L. 4, Devera L. 3, Nachtigal V. st. 3, Zeman J. 1, čtyřhry Nachtigal V. st. – Sušánka L. a Devera L. – Zeman J.
- Pelc P. 2, Mika M. 2, Mašek V. 1, Gebhart J. 0

So. Janov C - R. Třtice B 3 : 15 (21 : 47)
- Dušek V. 1, Macek Z. st. 1, Kapoun K. 1, Fuxa R. 0
- Eis J. 4, Vidrich F. 3, Videman F. 3, Vondra P. 2 (2), Vožech J. 1 (2), čtyřhry Vidrich F. - Vondra P. a Videman F. - Eis J.

So. Nové Strašecí C - SK Skryje B 15 : 3 (46 : 15)
- Bünter M. 4, Videmann P. 4, Bujdák P. 3, Dundr M. 2, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Bujdák P. – Videmann P.
- Šmíd Z. 2, Barták R. 1, Slepička V. 0, Šmíd P. 0

SK Šanov - SK Pšovlky C 14 : 4 (44 : 15)
- Kapoun M. 4, Wachtel R. 3 + 1WO, Hlavata J. 2 + 1WO, Štromajer E. 1, čtyřhry Wachtel R. – Kapoun M. a Hlavata J. – Štromajer E.
- Švejkovský Z. 2, Čechová E. 1, Růžička J. 1 (3), Kadeřábek D. 0 (3)

1. So. N. Strašecí C 14 14 0 0 0 191:61 42
2. So. Kroučová 14 12 0 2 0 169:83 38
3. SK Šanov 14 11 0 3 0 165:87 36
4. ST Nouzov B 14 10 1 3 0 166:86 35
5. R. Třtice B 14 9 2 3 0 159:93 34
6. SK Skryje B 14 7 0 7 0 112:140 28
7. So. Hředle E 14 4 3 7 0 114:138 25
8. So. Janov C 14 5 1 8 0 104:148 25
9. SK Pšovlky C 14 4 1 9 0 99:153 23
10. So. Branov 13 4 2 7 0 95:139 23
11. So. Všetaty B 13 4 1 8 0 95:139 22
12. SK Pavlíkov B 14 4 0 10 0 98:154 22
13. Velká Buková A 14 3 0 11 0 93:159 20
14. So. Křivoklát C 14 0 1 13 0 86:166 15

V. třída - 13. kolo


So. Nesuchyně C - So. Lány E 8 : 10 (32 : 33)
- Barsa T. 4, Chládek D. 2, Pátek R. 1 (2), Pátek Š. 0, Kafka V. 0 (2), čtyřhra Barsa T. – Pátek R.
- Tlustý M. 3, Chalupa J. 2, Matoušek F. 2, Cibík P. 2, čtyřhra Matoušek F. – Cibík P.

B. TTC Rynholec B - Velká Buková B 12 : 6 (42 : 22)
- Halenková P. 3, Fejfar T. 3, Vondra J. 2, Píša J. 2 (2), Kandler Z. 0 (2), čtyřhry Halenková P. – Vondra J. a Píša J. – Fejfar T.
- Štefan Z. 4, Kafka L. 1, Matějovský P. 1, Duchoň R. 0

B. TTC Rynholec A - So. Nové Strašecí D 9 : 9 (33 : 33)
- Dundrová G. 3, Špička A. 2, Batelka D. 2, Špička M. 2
- Doubravský P. 4, Vyskočil D. 3, Dundr M. 0, Pokorný J. 0, čtyřhry Dundr M. - Vyskočil Z. a Doubravský P. - Pokorný J.

SK Skryje C - So. Janov D 4 : 14 (18 : 42)
- Krauz J. 2, Špaček M. 1, Hůla V. 1, Šmíd P. 0
- Wágnerová A. 4, Mrázek J. ml. 4, Pacourek M. 3, Šorsáková V. 1, čtyřhry Šorsáková V. – Pacourek M. a Wágnerová A. – Mrázek J. ml.

ST Nouzov C - R. Třtice C 12 : 6 (37 : 22)
- Polák Jiří 3, Demchuk M. 3, Šťastný D. 3, Franěk J. 1 (2), Polák Josef 1 (2), čtyřhra Polák Jiří – Demchuk M.
- Eis J. 4, Eis V. 1, Vojtík P. 0, Svobodová L. 0, čtyřhra Eis J. – Eis V.

So. Olešná D - So. Skřivaň 4 : 14 (16 : 47)
- Folber J. 4, Těšínský Matouš 0, Svoboda D. 0, Těšínský Michal 0
- Broum Z. 3, Ledvinka M. 3, Gebhart F. 3, Megerle M. 2 (2), Němeček P. 1 (2), čtyřhry Gebhart F. - Megerle M. a Broum Z. - Ledvinka M.

1. So. Skřivaň 12 11 1 0 0 166:50 35
2. B. TTC Rynholec B 12 9 2 1 0 156:60 32
3. So. N. Strašecí D 12 8 3 1 0 132:84 31
4. B. TTC Rynholec A 12 8 3 1 0 149:67 31
5. ST Nouzov C 12 7 1 4 0 121:95 27
6. So. Lány E 12 4 1 7 0 86:130 21
7. Velká Buková B 12 3 3 6 0 95:121 21
8. So. Janov D 12 3 3 6 0 97:119 21
9. R. Třtice C 12 3 2 7 0 95:121 20
10. SK Skryje C 12 3 1 8 0 56:160 19
11. So. Olešná D 12 2 1 9 0 77:139 17
12. So. Nesuchyně C 12 0 1 11 0 66:150 13

Autor: Josef Rod

10.1.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Geodeti a ostatní 20 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v oborech příbuzných kartografii a zeměměřictví Ostatní odborní pracovníci. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: zařazení dle katalogu správních činností - 2.62.11- Systémové činnosti při vedení a obnově operátu, zjišťování průběhu hranic., Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP, stravenky, 5 dnů sick day., Motivační dopis společně s životopisem zasílejte v termínu do 30.9.2018 na e-mail Marcel.Franek@cuzk.cz, Kontakt: osobně, tel. 313521613 nebo e-mailem.. Pracoviště: Katastrální úřad pro středočeský kraj - pracoviště rakovník, Na Sekyře, č.p. 2123, 269 01 Rakovník 1. Informace: Marcel Franěk, . Výroba - Výroba Ruční balič 12 200 Kč Ruční baliči Baliči a pytlovači. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Požadujeme čistý trestní rejstřík., Kontakt: tel. 777038145 (čtvrtek 11:00-13:00 hod.). Pracoviště: Parna - dan s.r.o. pracoviště české lupkové závody, a.s.,, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Šeiner, +420 777 038 145. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Pracovníci v oblasti prodeje Prodejce vozů ŠKODA. Požadované vzdělání: úsv. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se, orientaci na řešení potřeb zákazníka, empatii, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, řidičský průkaz, znalost programů MS Office a internet., Nabízíme dotované stravné., Kontakt: osobně, tel. 777738290 nebo e-mailem petrzdrazil@autostop-rakovnik.cz. Pracoviště: Autostop, spol. s r. o., Luženská, č.p. 1992, 269 01 Rakovník 1. Informace: Petr Zdražil, +420 777 738 290. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 106 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Řidič motorového vozíku (skladník). Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 106.71 kč, mzda max. 106.71 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Místo výkonu práce: Rakovník, Nabízíme: dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr (možný i zkrácený úvazek) nebo na brigádu, až 21.000,- Kč/měsíc (základní mzda 17.400 Kč + bonusy dle pracovního výkonu), osobní ohodnocení (až 35%), příplatky v nadstandardní výši, pravidelný výplatní termín, 5 týdnů dovolené.. Pracoviště: Aspo cz s.r.o. - pracoviště eberspächer s.r.o., Kuštova, č.p. 2530, 269 01 Rakovník 1. Informace: Kristýna Kopřivová, +420 777 321 140.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Čtvrtý ročník Železného hasiče v Kounově.
102

V Kounově soutěžilo téměř dvě stě malých hasičů

Týden hokeje na rakovnickém zimním stadionu.
74

Rakovnický zimní stadion se zaplnil začínajícími hokejisty

Kouzlo nového trenéra nezabralo, Tatran zase prohrál

Rakovník - Ani naposedmé se bodů nedočkali. A přitom měli utkání dobře rozehrané. Fotbalisté Tatranu Rakovník prohráli v domácím prostředí s celkem Libiše a jsou na posledním místě divizní tabulky skupiny B. Nepomohlo ani kouzlo nového trenéra. Po minulém kole skončil u týmu Pavel Koutenský, jehož nahradil Radek Polášek, bývalý hráč Tatranu.

Ze světových her v Koreji přivezl berounský hasič medaile

Chungju (Jižní Korea) /FOTOGALERIE/ - Až v Jižní Koreji se od 10. do 17. září činili dva hasiči ze středních Čech. Dušan Plodr z berounské stanice profesionálů a jeho kolega Radek Kladiva z Vlašimi se ve městě Chungju zúčastnili 13. Světových hasičských her. 

K PID se od října připojí všechny vlaky v kraji

Střední Čechy - Zásadní změna týkající se možnosti placení za jízdné čeká od počátku října cestující jezdící po středních Čechách vlakem. Bude plně dokončena integrace železnice na území kraje do systému Pražské integrované dopravy (PID). Včetně nového zavedení tarifních pásem 8 a 9.

Požár kulturního stánku a co všechno chybí Praze: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 19. až 21. září 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT