Tak to se jen tak nevidí. Uprostřed Srbče se srazili dva řidiči, kteří před jízdou bez ostychu požili alkohol. Dopravní nehodu zavinil ten méně opilý.

Osudové setkání
S chladnou hlavou a alkoholem v krvi vyrazili na cestu dva řidiči. Jejich osudné setkání se uskutečnilo v pozdních večerních hodinách na křižovatce v Srbči. „Šestašedesátiletý muž na motorové čtyřkolce Eton 150 jel od obce Milý. Na křižovatce v Srbči však nerespektoval přednost v jízdě a vjel do cesty osmadvacetiletému řidiči ve voze volvo, který jel po hlavní silnici ve směru od Mšece. Došlo ke střetu, při kterém muž ze čtyřkolky utrpěl lehké zranění a byl převezen k ošetření do slánské nemocnice,“ informoval zástupce vedoucího rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Heller.
Jaké však bylo překvapení policistů, když u obou účastníků nehody byla dechová zkouška na alkohol pozitivní. „Řidič osobního vozu nadýchal 0,73 promile alkoholu a čtyřkolkař 0,48 promile,“ sdělil Heller. Muži na místě přišli o řidičské průkazy. Na volvu vznikla škoda 30 tisíc a na čtyřkolce 2 tisíce korun.