Těžká zranění utrpěl řidič, do jehož vozu ve vysoké rychlosti zezadu narazil šílený maniak pod vlivem alkoholu

Ten jel v neděli ve večerních hodinách ve svém voze Mitshubishi Lancer po karlovarce ve směru od Karlových Varů na Prahu. V katastru Kolešova byl však zezadu nepříjemně atakován opilým třicetiletým šílencem z Rakovnicka za volantem Peugeotu 605.
„Nehoda se stala na přímém a přehledném úseku. Zběsilý muž v peugeotu zezadu narazil do jedoucího mitshubishi. To se po nárazu dostalo vpravo mimo vozovku, kde se otočilo přes střechu a katapultovalo řidiče mimo vozidlo,“ konstatoval vedoucí rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Rác. Život těžce zraněnému muži zachránil lékař rakovnické záchranky Michal Witner. „Do hrudi se řidiči dostal vzduch. Bylo nutné okamžitě přistoupit k drenáži hrud〜níku. Toto zranění je zrádné v tom, že se těžko rozpozná. Kolega měl k dispozici pouze své uši a selský rozum, aby toto život ohrožující zranění odhalil a bleskurychle zasáhl,“ poznamenal lékař Miloš Králíček. Pro zákrok lékař použil hrudní drain a poté byl pacient s těžkým zraněním hrudníku odvezen sanitou do plzeňské nemocnice.
Viníkovi nehody policisté naměřili dvě promile alkoholu v dechu. Na peugeotu vznikla škoda 40 tisíc a na mitshubishi 60 tisíc korun.