Záchranná služba z Kladna zasahovala ve středu dopoledne u dopravní nehody osobního auta a kamionu u zámku Dřevíč poblíž Sýkořice.

K této havárii nám mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečkovářekla: "Záchranářům byli na linku 155 hlášeni dva zranění v bezvědomí, proto dispečink záchranné služby na místo vyslal dva sanitní vozy a leteckou záchrannou službu. Záchranáři na místě nalezli sedmdesátiletého řidiče v bezvědomí s vážným úrazem hlavy. U zraněného okamžitě zahájili přednemocniční léčbu a zajistili mu dýchací cesty. Poté byl muž letecky přepraven do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Další zraněný v bezvědomí na místě nehody nebyl, pouze žena s tržnou ránou na hlavě, kterou záchranáři převezli do Berouna na chirurgickou ambulanci."

Na místo havárie byli vysláni i strážníci rakovnické městské policie z důvodu odchytu zraněného psa. Strážník Miroslav Hlaváček doplnil: "Jednalo se o německého ovčáka. Kolega Kučera, který je jako cvičitel psů kompetentní zvíře dopravil do rakovnického městského útulku kde mu byla poskytnuta kompletní péče včetně ošetření veterinářem."