Také se postaral o to, aby byly do posledního drobku vyjedeny všechny potraviny, které nabízely prodejní stánky, a zmizel i dozlatova opečený čuník a krůta. Přátelé třetího ročníku Burčákobraní připravili chutné občerstvení, po kterém se doslova zaprášilo, takže se muselo přistoupit k nouzovému řešení: odemknout místní obchůdky a sehnat další potraviny.

Francouzsko-Městečské Burčákobraní bylo podle všech jeho účastníků opět naprosto nezapomenutelné. Místní Ohnivcova divadelní společnost, která akci pořádá, nabídla program plný neotřelých nápadů, humoru a nevyčerpatelného tvůrčího nadšení.

Ani tentokrát nechyběli významní hosté, kteří současně usedli v porotě soutěže v přípravě nejlepšího francouzského pokrmu. Stylově tak v citroënu přijel například Fantomas a k ohromení všech přítomných si pohostinnost lidiček žijících na Křivoklátsku nenechal ujít ani významný francouzský státník a voják Charles de Gaulle.

Cenu za nejlepší kuchařský výkon získala Iva Kasíková. Eva, divačka a jedna z mnoha spolupořadatelů, zdůraznila: „O Ivance navíc říkáme, že je jakousi ředitelkou těchto akcí. Takže dostala nejen dorty, ale i kytičku jako poděkování, neboť to byla právě ona, kdo zařídil renovace na kostelní zahradě i v samotném kostele. Navíc zajistila venkovní osvětlení kostela."

Co je třeba také zdůraznit, je fakt, že Burčákobraní v Městečku mělo charitativní podtón. Další ze spolupořadatelů, Jaroslav Jirásek, konkretizoval: „Vybralo se patnáct tisíc korun. Tyto peníze půjdou Nadaci Archa Chantal." Ta byla založena v roce 1993 z iniciativy Chantal Poullain a je zřízena mimo jiné za účelem zlepšení prostředí v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí těchto objektů. „Chantal Poullain pro všechny přítomné nahrála videovzkaz, který jsme během večera na návsi promítli," dodal Jirásek.⋌