Potyčka na benzince skončila přivoláním sanity záchranky.
Poklidné odpoledne u čerpací stanice v Rakovníku v lokalitě zvané Hamr bylo v úterý před druhou hodinou odpolední narušeno hádkou dva řidičů. Konflikt posléze dokonce vyústil až v napadení pětapadesátiletého Rakovničana.


Šestačtyřicetiletý muž jej uchopil za paži a hodil jej pod stůl. Manévr byl tak prudký, že sám také ztratil rovnováhu a upadl na ležícího,“ popsal průběh incidentu mluvčí rakovnické policie René Černý.
Dle svědků události, měl poškozený vytknout útočníkovi, že jej měl svým vozem ohrozit na silnici. „Udělal prý riskantní manévr,“ znělo konkrétně benzinou.


Na místo byla okamžitě přivolána sanita rakovnické záchranné služby s lékařem a rovněž policejní hlídka.
Zraněný muž byl převezen na JIP rakovnické interny,“ konkretizoval lékař rakovnické záchranky.
U zraněného, který byl v bezvědomí bylo podezření na otřes mozku. „A také na to, že pravděpodobně prodělal epileptický záchvat. Po pádu byl u něho zaznamenám záchvat křečí,“ dodal lékař.
Hříšník z Frýdku– Místku, který muže napadl je nyní policí vyšetřován pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví. „Rozhodnuto bude, ale až po celkovém prošetření tohoto neobvyklého případu,“ uzavřel policista René Černý.