A jak sama přiznala, zájem o kurzy po několikaměsíčním lockdownu ji mile překvapil. „Trochu jsem se bála, že se lidi budou bát přihlásit dítě na kroužek, když každou chvíli zavírají, ale dala jsem nové termíny a přihlásilo se mi 97 dětí. Letošní zájem je enormní, některé kurzy už mám plné, takže nabízím i jednorázové kurzy, kde si děti mohou tvořit. Za zájem jsem samozřejmě moc ráda,“ usmála se Martina Němcová.

V současné době vládní opatření dovolují mít na kurzu v jedné místnosti deset děti s lektorem. „Rozdělili jsme to na dvě třídy a mám tu i kolegyňku. V červnu se snažíme chodit ven, kde je počet neomezený a lidé nemusí být v rouškách,“ pronesla Martina Němcová.

V nejbližších týdnech a měsících čeká na děti letní tvoření, workshopy, diskotéka, ale také tradiční výstava se zábavným programem, která se uskuteční na konci srpna v Domě osvěty. „Akce bude pro všechny, kteří mají zájem přijít a bude zdarma. Přijede Honza Ládra, lidé si budou moci prohlédnout výstavu našich výtvorů, které se tu za celý rok vyrobily,“ dodala majitelka Agátky.