SK Rakovník – Sokol Semice 7:0 (3:0)
Od začátku zápasu se hrál svižný a kvalitní fotbal. Brankový účet otevřel v11. minutě angličanem K. Franěk. Krátce natoautor vedoucí branky unikl semickým zadákům podruhé a jeho centr Caban nasměroval hlavou pod břevno - 2:0. Od té chvíle rakovnický tým převzal další režii utkání a vytvořil si několik slibných příležitostí. Skóre se však měnilo až sedm minut před koncem první půle zásluhou Isteníka - 3:0.
Rakovnická převaha pokračovala i po změně stran. Po pěkné kombinační akci Franěk přidal čtvrtou branku a na 5:0 zvyšoval Váňa. Semice poté rezignovaly a místy jen přihlížely exhibici svého soupeře, kterou dvěma góly korunoval Isteník.
 v>
„Byl to náš nejlepší výkon vtéto sezóně. I když jsme postupem do divize se už stali účastníky národního kola Poháru ČMFS, chtěli jsme stejně jako Semice krajské kolo vyhrát. Naše mužstvo hrálo uvolněně a některé jeho akce byly opravdovou lahůdkou. Pozoruhodné je, že ve třech zápasech vtomto ročníkuse Semicemi, které patří kpředním celkům krajského přeboru a mají ve svém středu obávané střelce Koštíře a Semeckého, jsme nedostali ani gól a my jim dali dvanáct. Doufám, že kluci vpohárovém finále nevystříleli všechny ostré náboje a několik si nechali i na nedělní derby sFC Jesenice“, řekl po utkání spokojený trenér Radim Suchánek.

 

 

SK Rakovník: Šíma – Vaidiš, Pekárna, Váňa, Hájek – Caban (46. Bláha), Mžourek (46. Kapoun), Hlavsa, Rencsok – Isteník, K. Franěk (65. Polák). Trenér Radim Suchánek.