Podle nejnovějších informací ji přivedla domů učitelka, která ji objevila v sídlišti, Kladenskému deníku to potvrdila kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

20:30 hodin

Policie zjišťuje veškeré informace o Magdaléně z Kladna, která se nevrátila po vyučování domů ze školy, která je naproti jejímu bydlišti.

"Dívenka je štíhlé postavy, 110 cm vysoká, má blonďaté vlasy střižené na mikádo a zelené oči. S sebou měla růžovou školní aktovku. Popis oblečení není znám," sdělila Kladenskému deníku mluvčí policie Michaela Nováková.

Do současnosti se nevrátila ze školy domů. Jakékoli informace o pohřešované dívence sdělte na kteroukoli služebnu policie nebo linku 158.

Kladenskému deníku se podařilo zjistit, že dívenka měla na sobě šedý kabát a pravděpodobně modré rifle, na růžové aktovce je nápis Hannah Montana.

23:00 hodin

Policisté jsou zatím v pátrání po dívence neúspěšní. V terénu je několik desítek lidí, včetně policistů se služebními psi. Jsou prověřována obchodnícentra, kontaktováni kamarádi, spolužáci. Policie prohledává sídliště. Bohužel, zatím bezúspěšně.

23:10 hodin

Policie oznamuje všem radostnou zprávu, že školačka dorazila sama domů. O jejím návratu informovali její rodiče. Proč nepřišla ze školy a co bylo pravou příčinou, bude muset ještě rodičům i policii vysvětlovat. Jak se Kladenskému deníku podařilo zjistit, dívenka údajně dostala ve škole v pondělí poznámku. I to mohl být důvod jejího zmizení.

Více k případu přineseme zítra.