Pětiletá Viktorka 
z Rakovnicka, u které lékaři diagnostikovali leukémii, potřebuje i vaši pomoc.

Za organizátory žádosti 
o pomoc popsala Vendula Blechová: „Obracím se na vás v tomto předvánočním čase, ale jak vidíte, nemoci si nevybírají, kdy, kde a na kom budou parazitovat. Moc prosím o pomoc, neboť situace, které musí Viktorka i její rodina čelit, je pro všechny těžká, jak po psychické, tak i finanční stránce."

S případnou materiální pomocí či dotazy se obracejte na Vendulu Blechovou a na přítelkyni rodiny Terezu Ježkovou. Tereza a Vendula vás navedou na sběrná místa, kam můžete věci přinést nebo dovézt.

Věci, které rodina potřebuje:

Ústní roušky pro děti i dospělé
Jednorázové utěrky
Dezinfekce na ruce, podlahu, nábytek
Náplast bez polštářku
Tantum Verde – ústní voda
Ústní sprej
Cucací bonbóny
Dezinfekční mýdlo
Hydratační krémy na obličej,
ruce, nohy
Jednorázové rukavice
Obvazový materiál samolepící PEHA-HAFT Latex free Hartmann rozměr 10 x 4 cm
Dětská ústní voda Listerine - jahoda
Jelení lůj vazelin
Kartáček na zoubky měkký
Vendula a Tereza vzkazují čtenářům Rakovnického deníku: „Děkujeme."

Volejte:720 755 960 (Tereza Ježková). 603 779 430 (Vendula Blechová). „Za vše vám Viktorka, její rodina ale i my budeme vděčni," řekla Vendula Blechová s tím, že by touto cestou ráda poděkovala za spolupráci Věře Cafourkové, Sylvii Hamouzové a občanskému sdružení Společenství Androméda.

V loňském roce již Vendula Blechová pomáhala vážně nemocnému Honzíčkovi z Rakovníka. „Honzíček oslavil první narozeniny. Je to pašák, drží se dobře. Má brejličky, vidí, slyší. Takže je to velký bojovník a držíme mu palce," dodala Vendula Blechová. A Rakovnický deník se připojuje.