Dva góly po bezbrankovém poločase rozhodly nejen o dalším bodovém zisku Rakovníka, ale i o upevnění třetí příčky v tabulce CHANCE Extraligy mužů.

President Praha - HC 1972 Rakovník
0:2 (0:0)
Hosté stále bez Petra Procházky sehráli proti kompletním domácím vyrovnaný první poločas, ve kterém sice gól nevstřelili, ale přece jen méně chybovali, měli míček častěji na svých hokejkách a spoléhali hlavně na jistého J. Seemanna v brance a na pečlivou obranu. Výsledkové rozuzlení přinesla až závěrečná čtvrthodina utkání, když v 55. minutě našel Jahodův centr připraveného Hejdu na 0:1 a v 66. minutě zpracoval Jahoda Daškův lob, zbavil se obránce a bekhendem zvýšil na 0:2.

Ani President v závěru nezahálel a nechtěl se smířit s porážkou, ale Rakovník závěrečný tlak přestál a v brance několikrát exceloval J. Seemann.
Spokojený byl i trenér Pavel Hraba: „Cenné body, opět jsme se museli vypořádat s úzkým kádrem, o to máme větší radost. Na výhře se podílel celý tým, J. Seemann předvedl asi nejlepší podzimní výkon a vychytal nulu. Teď nás čeká Hradec a s domácími příznivci se rozloučíme 27. října od 15 hodin v utkání s vedoucí pražskou Slavií.“

Sestava HC 1972: J. Seemann - Dašek, Hlína, Prchal, Hudeček, Kvapil, Jahoda, Hejda, M. Seemann, Němeček, R. Ostaš, hrající trenér Pavel Hraba.