Rakovník - V půl páté večer byla městská policie požádána o spolupráci při pátrání po pohřešovaném devítiletém chlapci. Vrchní strážník Pavel Škvára popsal: „Naše hlídka zjistila jeho popis a po páté hodině ho naštěstí spatřila na křižovatce ulic Nádražní a Na Sekyře. Chlapec byl převezen na policii, kde byl předán matce."

Přílepy – Při úklidu chalupy v obci Přílepy našel jednačtyřicetiletý muž v krabici s časopisy náboj. Po nahlášení nálezu na tísňovou linku 158 přijela také pyrotechnická služba. Po prozkoumání nálezu pyrotechnik konstatoval, že se jedná o dělostřelecký náboj, který si převzal a převezl k likvidaci.

Rakovník – Na Sixtově náměstí v Rakovníku stálo před třetí hodinou odpolední v odbočovacím pruhu motorové vozidlo a utvořilo tak překážku v provozu. Jeho řidič (51 let) se odmítl na výzvu strážníků podrobit orientační dechové zkoušce na alkohol, a tak hlídka musela předat tento případ k dalšímu postupu policii a vozidlo bylo odtaženo.

Rakovník - Divit se asi nestačil řidič, kterého ke kontrole zastavili městští strážníci. Vrchní strážník Pavel Škvára vysvětlil: „Krátce před druhou hodinou odpolední nám bylo telefonicky oznámeno, že v ulici Na Sekyře nastoupil do vozidla nějaký muž a jede směrem k Tylovu divadlu, a že má volající podezření, zda onen řidič není pod vlivem alkoholu." Na místo vyjela tedy ihned hlídka strážníků , která muže zastavila v Tyršově ulici. „Alkohol ale nebyl u řidiče zjištěn, a tak mohl pokračovat v cestě," dodal ke kurióznímu případu Pavel Škvára.