Čarodějnický rej v Čermákových sadech
Dům dětí a mládeže v Rakovníku pořádá v Čermákových sadech již v pátek Čarodějnický rej. Ten začíná v 16:30 hodin. V altánu jsou pro děti připraveny hry, soutěže a dětská diskotéka s Danem Adamem. Nebude chybět ani opékání špekáčků.

Čarodějnice na Tyršáku
Čarodějnice na Tyršáku aneb V čarodějné kuchyni. Tak zní název sobotní akce, které se uskuteční na Tyršově koupališti v Rakovníku. Začíná ve 14 hodin. Příchozí se mohou těšit na vystoupení The Smallpeople, Pokaždý jinak a Rock slaves. Nebudou chybět ani kejklířské, hudební či taneční vystoupení, ale také ukázka dravců. Další zábavu nabídne osm stanovišť v čarodějné kuchyni.

Čarodějnický slet v Novém Strašecí
V Novém Strašecí, které již několik dní zdobí čarodějnice, se v sobotu na fotbalovém hřišti uskuteční Čarodějnický slet. Začíná se v 17 hodin čarodějným odpolednem s Petrem Zumbou, který si pro děti připravil hry, soutěže a tanec. V 18:45 hodin následuje zapálení vatry, v 19 hodin vystoupení skupiny Askalona.

Májové slavnosti na Berounsku.
Čarodějnice i polibky pod květy. O víkendu se budou slavit nejen čarodějnice

Slet čarodějnic v Jesenici
V areálu ATC Jesenice se uskuteční slet čarodějnic v sobotu od 16 hodin, kdy začíná bál s moderátorkou Bárou Ladrovou. Poté čekají všechny malé čaroděje a čarodějky různé úkoly.

Pálení čarodějnic v Mutějovicích
Sbor dobrovolných hasičů v Mutějovicích ve spolupráci s obcí pořádají v sobotu pálení čarodějnic za sokolovnou. Začíná se v 17 hodin a občerstvení je zajištěno.

Pálení čarodějnic ve Hředlích
Také v nedalekých Hředlích se bude konat pálení čarodějnic, a to od 18 hodin v místní hasičárně. Hasiči ve spolupráci s obcí pro příchozí připravili občerstvení i dobrou zábavu.

Ilustrační foto.
Nahlaste čarodějnické ohně předem, vyzývají pořadatele středočeští hasiči

Rynholecké čarodějnice
V Rynholci si užijí čarodějnice v areálu sokolovny. Sraz je v 17 hodin a vedle občerstvení se návštěvníci mohou těšit i na živou hudbu.

Čarodějnická stezka v Městečku
Místní skupina žen společně s Obecním úřadem v Městečku pro děti připravily Čarodějnickou stezku plnou soutěží. Ta se uskuteční v sobotu od 17 hodin, start je na návsi, cíl v areálu fotbalistů.

Pálení čarodějnic v Roztokách
Také v Roztokách se uskuteční pálení čarodějnic, a to v sobotu od 20 hodin na louce pod vodojemem. Ještě před tím projde obcí lampionový průvod, který začne u prodejny COOP, kde je sraz v 19 hodin. Buřty jsou zdarma.

Z prohlídky mláděte medvěda ušatého v Zoologické zahradě Chleby.
PODÍVEJTE SE: Medvídě Míša se představuje návštěvníkům chlebské Zoo

Čarodějnický rej v Kolešovicích
V Kolešovicích se bude v sobotu konat Čarodějnický rej u dětského hřiště. Sraz je v 16 hodin. Jsou vítány děti v maskách i bez nich. Na účastníky čeká spousta zábavy a opékání buřtů.

Čarodějnická show v Kněževsi
V Kněževsi začne Čarodějnická show s Máňou, Růžou a Bóžou v sobotu od 14 hodin na dvoře komunitního centra. Kostýmy čarodějnic a košťata jsou vítány. Součástí akce bude čarodějnická stezka u školy.