Záchranáři v úterý v noci kolem 22 hodiny zasahovali u dopravní nehody motocyklisty se spolujezdcem mezi Novým Strašecím a obcí Čelechovice. Třiatřicetiletý řidič motocyklu zřejmě nezvládl řízení a narazil v plné rychlosti do stromu. Motocykl začal po nárazu hořet.

Mluvčí středočeských záchranářů popsala: "Řidič motocyklu byl v bezvědomí a měl mnohočetná poranění. Utrpěl popáleniny, úraz hlavy a zasahující lékař nemohl vyloučit ani hrozící vnitřní poranění a možné zlomeniny končetin. Po ošetření a zajištění dýchacích cest byl zraněný naložen do sanitního vozu (letecká záchrannáslužba nebyla k dispozici) a transportován do Fakultní nemocnice v Motole na anesteziologicko - resuscitační oddělení. Při průjezdu vrátnicí nemocnice u muže došlo k selhávání srdeční činnosti, takže záchranáři museli ještě v sanitním voze přistoupit k resuscitaci. V resuscitaci se pokračovalo i při příjmu v nemocnice, kde se u muže nepodařilo obnovit srdeční akci a bylo konstatováno úmrtí."

U dvaatřicetiletého spolujezdce měli záchranáři podezření na vážný úraz hlavy. Proto byl pacient převezen sanitním vozem na urgentní příjem do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.