My blbneme taky, i když se podle přírody nechováme. Celý den sedíme za stolem nebo v autě, přestože naše kosti a svaly jsou především k pohybu a pohyb znamená život. Nedá se nic dělat, jsme pořád přírodní lidé a naše tělo by teď v tom nedostatku světla tak rádo odpočívalo! Jenže my ne. Žijeme do noci. V noci si zajdeme klidně i nakupovat. Vše pod umělým osvětlením, které se nedá zhasnout snad ani na minutu. Zkrátka jako slepice při snůšce . Pak se divíme, že jsme strašně unavení. Až nám nějaký odborník musí říci, že by to chtělo více spánku, pobytu venku a tak dále a ještě tím objeví Ameriku!

Hlavní smysl života všech tvorů na Zemi, přežít a zachovat potomstvo, nám pomalu začíná být také cizí. Lidé tak nějak odsouvají potomstvo skoro na neurčito.

Zbývá nám tedy už jen to přežít. A to si mnozí z nás vzali dokonale k srdci. Mnozí si k tomu ještě přidali přežít za každou cenu, jít přes mrtvoly nebo stylem po nás potopa…

Chovají se pak jako zvířata nebo hůř než zvířata. Ale zvířata se chovají docela rozumně, podle přírody. Proto chovejme se alespoň jako ona.