Akce
I přes občasný déšť se na nové místo konání sjelo 861 motorkářů. Spanilá jízda vedla přímo do Loun, kde předvedl své kaskadérské umění desetinásobný motocyklový mistr Evropy Miroslav Lisý. Ve své show předvedl neuvěřitelné dovednosti na čtyřkolce i motorce.
Ani diváci nezůstali jen u podívané, dva dobrovolníci se mohli z blízka přesvědčit, že Miroslav Lisý svůj stroj opravdu dokonale ovládá. Diváci ho odměnili velkým aplausem.

Po skončení exhibice motorkáři jeli zpět do Žerotína, kde pokračoval další program. Zahrálo zde mnoho kapel například Cocote Minute, Nightwish revival a Vítkovo kvarteto. Pořádaly se také soutěže, strip a lesbien show. Na povedeném programu také nechyběl tradiční moderátor Vlasta Korec.
Na sraz dorazili i veteráni. Z Pavlíkova u Rakovníka dorazil člen organizátorského motorkářského klubu Astacus Ivo Šarlinger na skútru československé výroby roku 1963.

,,Můj veterán je vzpomínkou na mládí, krásou a velkou láskou, o kterou pečuji,“ řekl. Organizátorům nepřišla žádná stížnost od místních obyvatel. Formou dopisů občany s celou akcí seznámili a víkend proběhl v dobré náladě.