Jeho stav kritizují každý den návštěvníci Rakovníka. Stěžují si, že parkovištěm se již nedá kvůli hlubokým výtlukům ani projet. Původně měli o stavu parkoviště u Jednoty v Trávnické ulici jednat rakovničtí zastupitelé v říjnu. Z toho nakonec sešlo. Diskutovat se nad katastrofálním stavem parkoviště začalo až po zimě. Následně debaty znovu utichly.

Až v minulých týdnech se daly znovu věci ohledně parkoviště do pohybu. Radní se nakonec shodli, že nechají udělat nový povrch provizorního parkoviště. „Kvůli frekvenci používání se nezpevněný povrch každoročně po deštích promění v plochu plnou výmolů, a to i přes každoroční provizorní opravu. Rada města po zhodnocení tohoto stavu rozhodla vypsat zadávací řízení na zpevnění pozemků za sokolovnou,“ tlumočil rozhodnutí rady mluvčí radnice Jan Polák.

Rakovnická radnice následně podle kritérií vybere nejzajímavější nabídku. Jen dodejme, že úprava povrchu by se měla týkat všech pozemků, které jsou ve vlastnictví města Rakovník. Ruina téměř rozpadlého domu zde zůstane i nadále, jelikož je ve vlastnictví Jednoty.