Již několik let se hledá optimální řešení pro ulice v okolí rakovnické diskotéky Cento. Nemá to však souvislost jen s uvedeným klubem, ale i s celkovým systémem dopravy a parkování
v ulicích Pod Václavem, Kollárova a Družstevní.
„Již v minulosti byl vypracován projekt řešení v těchto ulicích, k problému se vyjádřila také policie – a vlastně tak vznikly celkem tři návrhy řešení dopravy a parkování v této lokalitě,“ řekl úvodem rakovnický starosta Zdeněk Nejdl.
Zmíněné ulice tvoří vlastně jakýsi trojúhelník okolo disko〜klubu Cento a je uprostřed zástavby panelových domů. Tedy místa, kde je standardně problém s parkováním, protože při projektování paneláků se jaksi na parkoviště zapomínalo. Navíc parkoviště u diskotéky poskytuje místa jen pro omezený počet svých návštěvníků, a ti ostatní pak hledají místo v nejbližším okolí.
 „Rada se rozhodla, že oslovíme obyvatele dotčených ulic, aby se k problému vyjádřili v jakési anketě. Pak se teprve definitivně rozhodne, zda vznikne obytná zóna, dvě jednosměrky, jedna jednosměrka – zkrátka která ze tří variant bude nejlepší,“ oznámil starosta Nejdl rozhodnutí rady města.