„Zvolili jsme takový systém plateb, který by příliš nezatěžoval zdravotnický personál a nebyl složitý pro pacienty. Kupon je ceninou s roční platností. Pokud jej pacient nevyužije, může jej vrátit a vyměnit jej za jiný s delší platností nebo za peníze,“ upozornil jednatel společnosti Privamed Healthia Jaromír Bureš.
Pokladna bude rovněž sloužit jako informační místo. Můžete se sem obracet se svými dotazy.
Kupony si zde můžete zakoupit od 6.30 do 17 hodin.Během víkendů a večer budou kupony prodávány na vrátnici. „Byl bych ale rád, aby si občané raději koupili kupony do zásoby. Prodej na vrátnici považuji za nouzový režim. Rád bych touto cestou poděkoval občanům, že pokladnu využívají a vše probíhá zatím dobře,“ zdůraznil Jaromír Bureš.
Mezi nadstandardní služby, které rakovnická nemocnice pacientům nabízí, patří například možnost ubytování v nadstandardních pokojích s hotelovou službou, kterými jsou vybaveny všechny primariáty.
„Rádi bychom ještě zkvalitnili některé služby, a to včetně ještě vstřícnějšího chování našeho personálu směrem k pacientům. Pacienti totiž mohou být ve stavu, kdy i vlídné slovo může pomoci k rychlejšímu uzdravení. Chceme také poskytovat standardní péči hodnou spádové nemocnice. To jest třeba široké spektrum ambulantních provozů, zajišťujících určitý komfort v jednom místě v areálu nemocnice, a samozřejmostí je kvalitní péče lékařů o samé spokojené pacienty,“ doplnil Jaromír Bureš. (el)