Akce se zúčastnilo přes sto párů z mnoha koutů naší republiky. „Jeden pár přijel dokonce až ze Slovenska,“ upozornila za pořadatele stejnojmenného rakovnického tanečního klubu a místní kulturní centrum Zdeňka Černá.
Kat. dospělí–B–STT přinesla vítězství: Petr Cích a Lenka Brantlová, druzí byli Karel Stržanovský a Ilona Klimentová a třetí Michal Belovič a Kateřina Rybárová.
Kategorie dospělí – C – STT vynesla tyto nejlepší tanečníky: Martin Pechanda a Eva Kolářová, Martin Dolák a Adéla Hlavatá a Josef Křišťan a Petra Jankovská. Kategorie dospělí–D–STT přinesla tyto výsledky: první byli Karel Hejlík a Veronika Netušilová, druzí Ondřej Peša a Sandra Hůlková a Marek Poláček a Michaela Dostálová. Kategorie junioři –II–D–STT vynesla: Filipa Šefla a Denisu Litterbachovou, Josefa Dvořáka a Kateřinu Marešovou a Adama Širokého a Elišku Buřičovou. V kulturním centru, kde se akce konala, bylo samozřejmě možno slyšet latinsko –americké rytmy.
V této kategorii vybrala pětičlenná porota tyto vítěze: dospělí–B: Jan Srkal a Barbora Králová, Jiří Láznik a Helena Tomsová a Martin Pazdera a Martina Steidlová. Dospělí–C: Martin Šimice a Karin Pavuková, Sorin Pelin a Iveta Vávrová a Martin Svoboda a Kateřina Boumová.
A dospělí – D: tady zabodoval rakovnický pár Jakub Krieger a Karolína Valerová, druzí byli Karel Flaška a Kristýna Beranová a třetí Jakub Novotný a Veronika Indrová. „Karolíně a Jakubovi moc blahopřejeme,“ doplnila Zdeňka Černá.
A nakonec dvě kategorie juniorů. Junioři –II–C: Vyhráli Štěpán Dostál a Tereza Tremlová, druzí byli Ondřej Zika a Evženie Olarová a Josef Dvořák a Kateřina Marešová.
Junioři – II – D: přinesla tyto výsledky: první byli Adam Široký a Eliška Buřičová, druzí Adam Závodský a Andrea Linhartová a třetí Ondřej Donda a Sára Ježíková.