Více o Rakovnickém cyklování čtěte zde.

Uvidíte věci, při kterých se vám bude tajit dech. Zejména v závodu downhill, ve kterém jde o co nejrychlejší sjezd z městské části Bendovky dolů na náměstí. Zde půjde doslova o každý milimetr a i o zdraví.

Srdce se vám rozbuší, jakmile uvidíte jezdce, jenž bez použití brzd zdolává nebezpečné nástrahy trati a nebo když vysokou rychlostí prosviští úzkými uličkami.

„Atraktivní by měl být pro diváky závod freestyle u Cafexu,“ doplnil Petr Sunkovský, jeden z hlavních organizátorů. Cyklování odstartuje na náměstí právě dnes úderem sedmnácté hodiny a následným orientačním závodem.

Toho se můžete zúčastnit i vy. Do boje v terénu vyráží nejen posádka Rakovnického deníku, ale i například z rakovnické radnice. Pro ty, co mají rádi adrenalin, mohou vyrazit na noční výlet s doprovodem k Rozvědčíku a nebo vyzkoušet takzvanou U – rampu. „Zájemci si budou moci vyzkoušet dovádění na této rampě nejen na kole, ale i na kolečkových bruslí či skateboardech. Na bezpečnost budou dohlížet dva odborníci,“ doplnil Sunkovský.