Boxerský oddíl TJ TZ Rakovník v čele s Radkem Červeným uspořádal v rakovnickém kulturním centru již jedenáctý ročník, který byl podobně jako ty předchozí pořádně nabitý. Přítomné diváky nadchlo celkem devět boxerských duelů různých rakovnických osobností, boxerské rukavice navlékl třeba i webeditor Rakovnického deníku Jiří Štraub. K vidění byla také celá řada doprovodných vystoupení. Svým zpěvem příchozí potěšila Andrea Štenglová, všem se tajil dech také při kouzelnickém vystoupení Jana Vaidiše. Zazněly housle a saxofon.

Nález luxusních šperků, které před více než 1500 lety musely být vyrobeny pro jednu z nejvýznamnějších osobností své doby, představilo ve čtvrtek na středočeském krajském úřadu v Praze Muzeum T. G. M. Rakovník.
Unikátní poklad. Stará cesta na Rakovnicku vydala objevy evropského významu

Hosty večera byli Daniel Škvor, Alexandr Cverna a především pak slavný zápasník MMA Karlos Terminátor Vémola, který se v Rakovníku ukázal i předloni. Všichni tři poskytli krátký rozhovor a pak se již věnovali focení a autogramiádě. "Děkujeme mnohokrát všem sponzorům, vystupujícím a divákům, ale také partě z našeho oddílu TJ TZ za pomoc při organizaci," dodal hlavní organizátor Radek Červený.