„Za sobotu a neděli došlo celkem k šesti dopravním nehodám, při kterých nebyl nikdo zraněn,“ informoval zástupce vedoucího rakovnického dopravního inspektorátu Ladislav Heller. Celková materiální škoda se vyšplhala na sto devadesát devět tisíc korun.
K jedné nehodě došlo přímo v centru Rakovníka. „Stala se v sobotu v 18.39 hodin v ulici Československých legií. Dosud nezjištěný řidič v osobním voze Volkswagen Passat s berounskou poznávací značkou couval na parkovišti přilehlém k hlavní komunikaci, a to do doby, kdy zadní částí vozidla narazil do zde zaparkovaného Fordu Orion. Bezprostředně po nehodě z místa odjel,“ konstatoval Ladislav Heller. Policisté našli vozidlo, kterým výtečník havaroval, zaparkované v Klicperově ulici v Rakovníku.

Další nehoda se stala v neděli ve 14 hodin v Čisté. „Řidička za volantem vozu Renault Megane jela obcí Čistá ve směru od Všesulova na Kožlany. Při projíždění levotočivou zatáčkou dostala na mokré vozovce smyk, nezvládla řízení a nabourala do zdi rodinného domu,“ popisoval nehodu Heller. Dům zůstal nepoškozen a na vozidle vznikla škoda 48 tisíc korun.