Nedávala pozor
Jedna z nehod se stala v 9.30 hodin v katastru Svojetína. Pětačtyřicetiletá řidička ve voze Fiat Punto jela ve směru od Svojetína ke karlovarce. Na křižovatce s rychlostní silnicí se chystala odbočit na Karlovy Vary, jenže přehlédla přijíždějící vozidlo Nissan, za volantem se dvaačtyřicetiletým mužem, a došlo ke střetu. Nissan byl po nárazu odražen do protisměru, kde se ještě bočně střetl s právě projíždějícím Volkswagenem Transporter. „Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn. U řidičky byla dechová zkouška na alkohol negativní,“ sdělil Ladislav Rác. Na fiatu vznikla škoda 35 tisíc korun, na nissanu 45 tisíc korun a na volkswagenu také 45 tisíc.

Pravděpodobně usnul
K další nehodě došlo v 19.30 hodin v katastru Nesuchyně. Dvaašedesátiletý řidič za volantem Škody Fabie jel po karlovarce ve směru od Karlových Varů na Prahu. Z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru, kde se střetl s čtyřiašedesátiletým mužem ve voze hyundai.
„Řidič pravděpodobně usnul. Po srážce zůstal hyundai na vozovce a viník s fabií skončil v silničním příkopu,“ popisoval nehodu Rác. Lehká zranění utrpěl řidič fabie, který byl převezen vozem rychlé záchranné služby do rakovnické nemocnice, kde zůstal na pozorování. Dalšími lehce zraněnými byl řidič protijedoucího vozidla a jeho spolujezdec. Ti se nechali ošetřit na místě nehody. „U obou řidičů bylo dechovou zkouškou požití alkoholu před jízdou vyloučeno,“ poznamenal Rác. Na fabii vznikla škoda 15 tisíc korun a na hyundai 100 tisíc korun.