Kdo to tentokrát nestihl, nemusí litovat. Otevřeno bude po celé léto stejně jako předchozí sezony, vždy v sobotu od 11:00, v květnu, červnu a září do 16:00, o letních prázdninách o hodinu déle.

Že je rozhledna otevřena, letos poznáte ve zmíněné době podle barevné vlajky na ochoze. Další novinkou oproti loňsku je rozšíření sortimentu upomínkových předmětů. Již v sobotu byly k dispozici nové barevné štítky na turistické hole. O dalších sobotách přibudou také magnetky. Tento sběratelský sortiment nikde jinde než v pokladně rozhledny nezískáte. Podobné je to například s loňskou novinkou, turistickou vizitkou, nálepkami s fotografií rozhledny do takzvaného Turistického deníku.

„Každý rok se snažíme přinášet pro turisty nějaké novinky, aby měli důvod se vracet," vysvětlil Pavel Gejdoš, místopředseda a tiskový mluvčí Klubu přátel rozhleden.

V jiné dny než sobotu není bohužel přístup, vzhledem právě k dojíždění správců, možný. „Máme ale zkušenost, že když má někdo o zajímavý výhled zájem, cestu si naplánuje právě na sobotu. Loni se na vyhlídkové plošině o sobotách vystřídalo takřka 700 zájemců," dodal Pavel Gajdoš.

Internetová stránka rozhledny je tobiasuvvrch.xf.cz, klubu http://kpr.kvalitne.cz.
Provozovatelem vyhlídkové věže na vysílači mobilního operátora Tobiášův vrch u Jesenice je celostátní Klub přátel rozhleden. Ochoz ve výšce 26 metrů nad zemí nabízí pozoruhodné výhledy na Rakovnicko, Brdy i Krušné hory.

Rozhledna se po několikaleté přestávce otevřela 
22. května 2010 turistům a milovníkům výhledů. Předtím byla několik let uzavřena, až se jí ujali členové dobrovolného spolku Klub přátel rozhleden, kteří na služby jezdí z celé republiky.

Cesta k rozhledně:

Z karlovarky se na jesenické křižovatce odbočuje silnicí číslo 27 do Jesenice. Po necelém kilometru je vlevo parkoviště (GPS: 50°7'50"N, 13°29'29"E). K věži se pak pokračuje 300 metrů pěšky mírným stoupáním po modré turistické značce. K rozhledně se dostanete také vlakem do železniční stanice Kosobody. Odtud k rozhledně dojdete necelé čtyři kilometry po modré značce.