Restaurace
Restaurátor Jiří Novotný ve druhém patře zámku provedl další dvě sondy a zjistil, že klasicistní výmalba je ukončena ve výši cca 2,5 metru ozdobnou girlandou (provazcem). Nyní se připravují i další sondáže v patře – tentokrát do stropů. Na restaurátorské práce v zámku již byla přidělena i limitka z programu záchrany architektonického dědictví ministerstva kultury ve výši 400 tisíc korun.

Kromě výmaleb se i nadále rekonstruuje druhé patro, kde dříve fungovala policejní služebna. V současnosti se zde maluje a opravují omítky. Zároveň se připravuje zabednění boků výlezu na ochoz věže, která by mohla v budoucnu sloužit jako vyhlídková. Počítá se i se zaplechováním výlezu na ochoz.
Kromě druhého patra se intenzivně pracuje i v patře prvním. Především na sgrafitech a sociálních zařízeních. Ze dvou současných toalet zdravotního střediska na chodbě vznikne jediné – včetně předsíňky s umyvadlem, a v mezaninu mezi prvním a druhým patrem bude stávající WC opraveno, aby mohlo sloužit zdravotnickému personálu.

Rovněž budou opraveny dvoje zárubně s dřevěnou obložkou, aby odpovídaly menšímu formátu stávajících dveří. Umyvadlo na chodbě bude odstraněno, stejně tak i provizorní dřevěná příčka. Rovněž v prvním patře byla obnovena další sgrafita, dříve zcela nečitelná – např. sgrafito psa v zadní části chodby nade dveřmi. Zároveň byla zjištěna na dalším sgrafitu dosud neznámá lovecká scéna. Opravená sgrafita budou kryta plexisklem.