Do Hředel se sjelo 100 vystavovatelů a předvedlo 60 exponátů. Nejstarší model byl traktor Svoboda, firmy, která vyráběla své první zemědělské traktory od 30. let minulého století do roku 1949. Nejnovější modely byly traktory firmy John Deer. Návštěvníci měli tedy možnost prohlédnout si vývoj zemědělské techniky od minulého století do současnosti.

Na akci se přišlo podívat bezmála tisíc návštěvníků, kteří hlasovali v soutěži o „nejhezčí traktor“. Vítězem veteránů se stal traktor Václava Ryvoly, stálého účastníka této akce. Soutěž o traktor „domácí výroby“ vyhrál Vladimír Špáňa, který je i zároveň sponzorem akce. Nejstaršímu vystavovateli bylo 82 let, nejmladšímu nebylo ještě ani 10 let.

Celý den hrála kapela FORBES Country Music, a to i k večerní zábavě, která začala ve 20 hodin pro všechny návštěvníky. O občerstvení se postarali místní členové hasičského sboru.

„S akcí jsme byli spokojeni a chtěli bychom poděkovat všem vystavovatelům a sponzorům, bez nichž by se takováto velká akce nedala pořádat,“ uvedl velitel dobrovolných hasičů Radek Bartoš a dodal: „Ve Hředlích se budou pořádat i další akce, třeba 12. srpna budou Závody do vrchu, akci kterou pořádá Jaroslav Hurt z Veterán Club Tuchlovice. Dále budeme pořádat s Military klub tzv. Military show, tedy ukázku vojenské techniky, která by se měla konat v místní hasičárně.“

Petra Sommerová