Před léty přišlo vedení Domova pro seniory v Kolešovicích s výborným nápadem na sportovně-vědomostní soutěž, která se ujala a dnes už má dobře zaběhlou tradici.

Sociální pracovnice Martina Hejdová doplnila: „Zasoutěžit si letos také přijely Domovy pro seniory ze Smečna, Rakovníka, Unhoště, Kladna Františka Kloze a Švermova, a Zdic. Počasí nám přálo, takže se většina disciplín odehrávala v našem krásném parku."

Soutěžící si potrápili tělo při věšení prádla na čas, ruských kuželkách, hodu na cíl a plechovky.
Dále při skládání slov, obrazů, Kimově hře a vědomostním kvízu si mohli všichni ověřit nejen paměť, ale i pohotovost a pevné nervy. „Pro dobrou náladu nám během dopoledne zahrálo Branické duo a po výborném obědě nastalo očekávané vyhlášení výsledků," popsala Martina Hejdová.

Ceny se udělovaly v kategoriích: nejlepší jednotlivci v každé disciplíně, nejlepší doprovod a družstvo.
„Náš Domov výborně reprezentovali pan Oldřich Trefil, který získal první místo v hodu na cíl, a pan Josef Tvrz druhým místem v hodu na plechovky a výborným výkonem při hodu na cíl," upozornila Martina Hejdová na radost, kterou pořádajícímu Domovu, udělali jeho klienti.
Kategorie družstev:
1. místo – Domov Unhošť, 2. místo – Domov Kladno Švermov, 3. místo – Domov Kladno Fr. Kloze

Martina Hejdová ještě blahopřeje a Rakovnický deník se přidává: „Moc blahopřejeme všem soutěžícím ke skvělým výkonům a těšíme se na další v pořadí již VII. Kolešovický víceboj v roce 2014."