„Ve dvě hodiny v noci z pátku na sobotu jsme byli přivoláni k marketu Norma. S tržnou ranou na hlavě tam na nás příjezd čekal třiadvacetiletý mladý muž, kterého měli údajně chvíli pře tím napadnout skinheadi,“ popisovala jeden z prvních výjezdů lékařka Blanka Černická.

Vážný úraz si v sobotu způsobila při fotbale dvacetiletá slečna na hřišti v Pavlíkově. S bolestmi krční páteře byla sanitou rychle dovezena na chirurgii do rakovnické nemocnice. Na chirurgii musel být dovezen také jedenadvacetiletý pacient se zánětem žil v lýtku.

Rušno bylo zřejmě v noci ze soboty na neděli na vyhlášené diskotéce v Čisté. „Tam jsme jeli dokonce dvakrát,“ zdůraznila lékařka Blanka Černická.
V jedenáct hodin večer tam bolesti břicha náhle atakovaly dvacetiletého mladíka. Byl záchranáři předán do páče chirurgů. Nad ránem se místo tanci dva kluci v Čisté věnovali spíše vzájemnému sporu, který vyústil ve zběsilou rvačku. „S tržnými ranami na hlavě a v dosti podnapilém stavu byli tito pacienti ve věku osmnáct a jedenadvacet let rovněž dopraveni na chirurgii do rakovnické nemocnice,“ popsala lékařka Blanka Černická.

Nad nedělním ránem se ještě sanita rakovnické záchranky vydala pro dvouleté dítě. Maličkého nemocného odvezla na dětské oddělení. „Jednalo se zřejmě o laryngitidu,“ uzavřela Blanka Černická.