Občas se objevili i čarodějové, ale čarodějné dámy jasně vedly. Velký slet měly čarodějnice už tradičně na Tyršově koupališti v Rakovníku. Potkat jste tam mohli například Veroniku a Karolínu. „Let byl celkem příjemný, letělo se nám sem dobře a těšily jsme se na ostatní čarodějnice," svěřila se Veronika. Průběh letu si také pochvalovaly dámy u vchodu na Tyršova koupaliště: „Cesta sem proběhla bez závad. Jen jednou mě sestřelili policisté, protože jsem blokovala dopravu."

Ještě než se čarodějnice a všichni přítomní sešli u večerní vatry, čekalo je odpoledne plné zábavy. O dobrou muziku se postarala velká kapela Základní umělecké školy v Rakovníku The Small People. Ti nejmenší plnili různé úkoly na několika stanovištích, například čarodějové a čarodějnice museli sáhnout do plátěného pytlíku a vybrat správné tvary, podle rozkazu velké čarodějnice.

Čarodějný slet připravili pro malé i velké například také v Novém Strašecí. Ty, co přilétli, čekaly různé soutěže a diskotéka. V osm večer všichni společně zapálili velkou vatru.