Mateřské centrum Paleček připravilo v rámci celorepublikové kampaně Sítě mateřských center a Ligy otevřených mužů Táta dneska frčí fotosoutěž na téma Naše rodina. Soutěžní fotografie si lze prohlédnout před Městskou knihovnou v Rakovníku a zúčastnit se také hlasování o nejlepší fotografii. Výstava byla zahájena 1.6. a potrvá do 11.6. 2009.


Výsledky fotosoutěže a ocenění nejlepších fotografií proběhne v rámci akce Táta šlape, já se vezu v neděli 14.6. Akce „Táta šlape, já se vezu“ bude odstartována mezi 14.30 a 15.30 h na parkovišti u SK. Rodiny s dětmi se pěšky či na kole vydají do Senomat před obecní úřad, kde na ně čeká zábavné odpoledne s hrami, soutěžemi, tvořením, opékáním uzenin, kulturním programem (zajišťuje Obecní úřad Senomaty) a také již zmiňované vyhlášení výsledků fotosoutěže.


Z minulých dvou ročníků jsou velmi kladné ohlasy, hlavně tatínkové to komentují slovy: „ No vida, taky máme konečně svůj svátek“, „Copak asi k tomu svátku dostaneme“ apod.


MC Paleček se kampaně účastní od 1. ročníku a cíl se snad stal skutečností a z akce se stává tradice.
Letos tuto akci pořádá ve spolupráci s obecním úřadem Senomaty a za finanční podpory hejtmana Středočeského kraje MUDr. Davida Ratha.

AUTOR: PAVLÍNA JIRKOVSKÁ