Děti mají během příštího roku možnost jet třikrát do Skryj, kde město vlastní ubytovnu, během velikonočních prázdnin do Bohutína v Brdech a v srpnu do Bavorova na Prachaticku.

Mšečtí řeší závady po výstavbě kanalizace

Nejpozději do konce listopadu by měla být hotova oprava části hlavní silnice č. I/16 před domem čp. 158. Právě zde se totiž na dvou místech propadla následkem kanalizačních prací vozovka. Na opravě se začalo pracovat již v druhé polovině října. „Současně bude opravena i přípojka k domu čp. 158, která byla položena v obráceném spádu,“ doplnil starosta městyse Mšec Jiří Loskot. Městys bude muset opravit také promáčklé potrubí v délce 50 metrů v Prokopově ulici.

Rakovník na výstavbě mostu ušetřil

Práce na odstranění lávky a mostu a výstavbě nového mostu u Tyršova koupaliště v Rakovníku stály nakonec méně, než jaká byla cena projektu. Přeložka vedení byla nakonec realizována za podstatně výhodnějších podmínek a několik položek je výměrově zpřesněno odpočty i přípočty dle skutečnosti. Cena díla se tímto opatřením sníží z původních 12 milionů 340 tisíc na 11 milionů 823 tisíc korun. Úspora nákladů tedy dosáhne částky 517 000 korun.