Provoz je řízen kyvadlově pomocí světelné signalizace. V rámci uzavírky došlo k uzavření křižovatky I/16 s ulicí Do Buků.

Při dostavbě dálnice D6 dojde k úplné uzavírce
Stavba téměř desetikilometrového úseku dálnice D6 mezi Novým Strašecím a Krušovicemi spěje do finiše a řidiči při dokončování stavby musí počítat i s možným omezením provozu, např. při napojení stávající silnice I. třídy č. 16 na obchvat Řevničova nebo uzavření stávajícího úseku silnice č. I/6 ve 32. až 34,5 kilometru. Uzavírka potrvá od 29. listopadu do 21. prosince a objížďka povede přes silnici druhé třídy č. 237, která je po opravě mostu již opět průjezdná v obou směrech.

Ilustrační foto.
Uzavírky čekají řidiče při cestě do Lužné, ale i do Zbečna nebo Kolešovic

Šamotka je neprůjezdná
Od 16. do 30. listopadu je zcela uzavřena místní komunikace Šamotka mezi domy s č. p. 1439 a 255 v Rakovníku, a to z důvodu prodloužení vodovodního řadu. Uzavírka je bez objízdné trasy.

Uzavírka mezi Kolešovicemi a Hořesedly skončí ve středu
Ve středu 11. listopadu skončí úplná uzavírka silnice třetí třídy č. 2284 mezi obcemi Kolešovice a Hořesedly, která je uzavřena z důvodu opravy povrchu komunikace Objízdná trasa je od 7. listopadu vedena obousměrně pro veškerý provoz z Kolešovic po silnici č. III/2275 přes Heřmanov a Hokov na karlovarskou silnici I/6, poté budou řidiči pokračovat po této silnici do obce Hořesedly.

Ilustrační foto.
Vlaky mezi Rakovníkem a Kralovicemi nahradily autobusy. Důvodem je covid