Do doby dětství většinu návštěvníků určitě vrátily obaly od čokolád. Další část výstavy představovala domácí pečení chleba.

Koníčků je mezi lidmi opravdu hodně, takže se nashromážděné exponáty do kostela nevešly, proto například dýmky si příchozí mohli prohlédnout ještě ve školícím středisku, stejně jako modely vláčků nebo několik starých motocyklů ze sbírky pana Mayera. Ten pro tuto mimořádnou událost zpřístupnil svoji sbírku motocyklů doma.

Výstava o koníčcích je pokračováním série několika výstav předešlých. A ty právě inspirovaly k vytvoření této sběratelské. Proč, vysvětlila Ladislava Parkmanová: „Před tím jsme vytvořili výstavy spíše umělecké. Jenže jsme objevili různé sběratele, řemeslníky, kteří se nám do těchto výstav tématicky nehodili. Proto jsme udělali hobby."

Organizátoři oslovili řadu lidí. Někteří vystavovat nechtěli, ale někteří ano. Nakonec se dalo dohromady tolik lidí, že jejich sbírky vydají ještě na jednu pozdější výstavu.

Ladislava Parkmanová představila míry a váhy, a to například smaltované litrové a půllitrové odměrky, laboratorní a přezmenové váhy a miskové váhy po babičce. Právě váha po babičce patří k nejmilejším kouskům Ladislavy Parkmanové. Ale tentokrát ji nevystavovala. „Ještě jedny oblíbené váhy mám, ale ty, jak se dívám, zůstaly také doma. Další historické váhy dokonce doma ještě používám a běžně na nich vážím," svěřovala se Ladislava Parkmanová.

Výstavu o koníčcích svých sousedů doprovodila Katka Valentová na flétnu. Božena Lukášová pravou sběratelskou atmosféru doplnila přednesem povídky Sbírka známek od Karla Čapka.

Výstavu ocenil také starosta obce Václav Kejla: „Jsem rád, že se tu takové akce konají a doufám, že to není naposledy. Podle toho, že sem přichází stále více lidí, doufám, že ne. Děkuji sdružení za příkladnou práci. Podporuji ji já i zastupitelé. A finančně budeme sdružení podporovat i dále. Kostel Husův sbor je dalším místem pro setkávání." Kromě výstav občanské sdružení Husův sbor pořádá i řadu zajímavých přednášek, které jsou dalším přínosem pro obec.

Výstavu v kostele Husův sbor připravili opět členové občanského sdružení Husův sbor. Výtěžek výstavy půjde na opravu kostela.

Doprovázel ji jako vždy řemeslný jarmark s opravdu tradičními řemesly. Představil se tu například košíkář a kovář.
Další fotografie z výstavy najdete na webu Rakovnického deníku.