Sparta potěšila diváky i sebe

LUŽNÁ - Úvodní vystoupení před vlastním publikem se luženské fotbalové rezervě zdařilo na jedničku, když dokázala přehrát v podstatě neznámý, ale určitě ambiciózní tým nováčka soutěže.

1.8.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Sparta Lužná B - Sokol N. Strašecí B 3:0 (2:0)

Oba soupeři vlétli do zápasu rovnýma nohama, a bylo se na co dívat. Již ve 4. minutě zahrávali hosté rohový kop a následný střelecký pokus Kubica vykryl. Sparta odpověděla v 7. minutě a hned gólově - Hájek milimetrovým pasem přes polovinu hřiště vybídl do šance Varyše, ten nezaváhal, a domácí šli do vedení. O sedm minut později byl v šanci Mezei, ale střílel vedle. Hned z protiútoku vyškrábl dělovku hostujícího borce Kubica na roh a hra dostala nový náboj. Soustavný tlak Novostrašeckých vyústil ve 22. minutě v tutovou šanci, avšak Spartu od pohromy zachránila tyčka, po níž Vlček téměř vsítil vlastence. Sparta se pak přece jen vymanila z defenzívy, ale ani jeden z týmů si nevypracoval solidní pozici pro případné skórování. Ve 40. minutě vytěžili hosté ze svého dalšího náporu jen sérii rohových kopů, ale bez kýženého efektu. Minutu před vypršením prvního dějství zahrával po faulu na Mezeie trestný kop z dobré pozice Hájek, míč nezadržitelně letící do pravé šibenice však jeden z hostujících hráčů ve zdi evidentně zasáhl rukou. Hájek si tak míč pouze posunul 11 metrů před brankovou čáru a nařízenou penaltu s přehledem proměnil.

Do druhého poločasu přišli hosté podle očekávání ofenzivně naladěni, Sparta se měla co otáčet a dlouhé minuty vzdorovat. Jenže v 54. minutě se po rychlém brejku míč odrazil k Topinkovi, který svoji ideální pozici stoprocentně využil a technickou střelou sebral hostům na dlouhé minuty vítr z plachet. V 76. minutě ještě stačil Mezei z úhlu nastřelit břevno, hosté na druhé straně své šance nedokázali zužitkovat, takže o osudu zápasu bylo rozhodnuto.
Sparta si tak po kolektivním a bojovném výkonu připsala další důležité body, když i soupeř zaslouží uznání, neboť bojoval za nepříznivého stavu až do poslední minuty nedělního duelu.

1.8.2007

SERVIS

Výroba - Výroba Ruční balič 12 200 Kč Ruční baliči Baliči a pytlovači. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Požadujeme čistý trestní rejstřík., Kontakt: tel. 777038145 (čtvrtek 11:00-13:00 hod.). Pracoviště: Parna - dan s.r.o. pracoviště české lupkové závody, a.s.,, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Šeiner, +420 777 038 145. Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Obsluha pálicího stroje - laser. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nutnost základní znalosti práce na PC., Nabízíme: penzijní připojištění, odměny, stravenky v hodnotě 110,- Kč, Kontakt: tel. 777644255 (7:00-16:00 hod.). Pracoviště: Kovorako, s.r.o., Sportovní, č.p. 2667, 269 01 Rakovník 1. Informace: Josef Gaier, +420 777 644 255. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Zkušenosti s čínskou kuchyní vítané., Kontakt: tel. 776395888 (v pracovní dny od 9:00 do 18:00) nebo e-mailem pavelwang@seznam.cz.. Pracoviště: Ai fa international, s.r.o. - rakovník, nábř. Dr. Beneše, č.p. 2551, 269 01 Rakovník 1. Informace: Ai Yun Wang, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 22 000 Kč Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Kontakt: Ing. Magdalena Fišerová, tel. 313 281 128, e-mail: nabor@eberspaecher.com, Místo výkonu práce: Kuštova 2530, Rakovník. Pracoviště: Eberspächer, spol. s r.o., Kuštova, č.p. 2530, 269 01 Rakovník 1. Informace: Magdalena Fišerová, +420 313 281 128.