Sparta Lužná B - Sokol N. Strašecí B 3:0 (2:0)

Oba soupeři vlétli do zápasu rovnýma nohama, a bylo se na co dívat. Již ve 4. minutě zahrávali hosté rohový kop a následný střelecký pokus Kubica vykryl. Sparta odpověděla v 7. minutě a hned gólově - Hájek milimetrovým pasem přes polovinu hřiště vybídl do šance Varyše, ten nezaváhal, a domácí šli do vedení. O sedm minut později byl v šanci Mezei, ale střílel vedle. Hned z protiútoku vyškrábl dělovku hostujícího borce Kubica na roh a hra dostala nový náboj. Soustavný tlak Novostrašeckých vyústil ve 22. minutě v tutovou šanci, avšak Spartu od pohromy zachránila tyčka, po níž Vlček téměř vsítil vlastence. Sparta se pak přece jen vymanila z defenzívy, ale ani jeden z týmů si nevypracoval solidní pozici pro případné skórování. Ve 40. minutě vytěžili hosté ze svého dalšího náporu jen sérii rohových kopů, ale bez kýženého efektu. Minutu před vypršením prvního dějství zahrával po faulu na Mezeie trestný kop z dobré pozice Hájek, míč nezadržitelně letící do pravé šibenice však jeden z hostujících hráčů ve zdi evidentně zasáhl rukou. Hájek si tak míč pouze posunul 11 metrů před brankovou čáru a nařízenou penaltu s přehledem proměnil.

Do druhého poločasu přišli hosté podle očekávání ofenzivně naladěni, Sparta se měla co otáčet a dlouhé minuty vzdorovat. Jenže v 54. minutě se po rychlém brejku míč odrazil k Topinkovi, který svoji ideální pozici stoprocentně využil a technickou střelou sebral hostům na dlouhé minuty vítr z plachet. V 76. minutě ještě stačil Mezei z úhlu nastřelit břevno, hosté na druhé straně své šance nedokázali zužitkovat, takže o osudu zápasu bylo rozhodnuto.
Sparta si tak po kolektivním a bojovném výkonu připsala další důležité body, když i soupeř zaslouží uznání, neboť bojoval za nepříznivého stavu až do poslední minuty nedělního duelu.