Jak řekla starostka Stochova Stanislava Fišerová, jeden z důležitých plánovaných výdajů půjde na zateplení bytových domů ve vlastnictví města.
„Částka se bude pohybovat okolo 20 milionů korun. Prioritní pro nás jsou především domy, jež jsou na tom se spotřebou tepla nejhůře. Od nich začneme,“ uvedla Deníku Fišerová.

Další velkou událostí by mělo být dokončení kanalizace v oblastech Honice a přidružené obci Čelechovice. „V současné době se dělají poslední úpravy. Kolaudace by měla být již 30. června tohoto roku.

Celkové náklady na stavbu kanalizace jsou zhruba sedmdesát milionů korunů,“ informovala starostka. „Poté se zaměříme na kompletní rekonstrukci silnic a chodníků v těchto lokalitách.

Drobné opravy komunikací provádíme také po celém městě,“ upřesnila Fišerová. Aby novinek nebylo málo, chystá se úprava okolí honického rybníka, kde se plánuje oživit i přírodu.

„Ještě máme projekt na modernizaci návsi v Čelechovicích, ovšem na její provedení zatím nemáme dostatek financí,“ uzavřela starostka Stochova.⋌