Byl prý viditelně pod vlivem drog a brouzdal se ve vodě. Strážníci mladého muže odvezli k lékařskému vyšetření a poté byl „pacient" propuštěn.

V sobotu krátce před pátou hodinou odpolední vyjeli rakovničtí městští strážníci na Tyršovo koupaliště v Rakovníku. Dvojice podnapilých návštěvníků zde obtěžovala nepříjemným chováním ostatní hosty. Jednalo se o třiapadesátiletou ženu z Rakovníka, která zde byla s nezletilým děvčetem a dvaatřicetiletého muže z Rakovníka. Dvojice byla strážníky vykázána a bude předvolána k podání vysvětlení na jejich služebnu.

Městští strážníci museli v uplynulých dnech řešit dva případy, které si vyžádaly pomoc záchranářů. Krátce před půlnocí našli v ulici Dukelských hrdinů ležícího muže s krvavým zranění na hlavě.

K šestačtyřicetiletému Rakovničanu byla přivolána záchranná služba, která ho dopravila do místní nemocnice k ošetření. O pár hodin později, už nad ránem, přišla telefonická žádost. Jednalo se o prověření muže, který byl ve vrátnici jednoho z podniků v Kuštově ulici a údajně přišel pěšky z Mostu. Dvaatřicetiletý muž z Mostu s pravděpodobným psychickým zdravotním problémem byl odvezen záchranáři.