Soutěžilo se ve dvou kategoriích: mini týmy (2 - 4 tanečníci) a skupiny (5 a více tanečníků) a ve třech věkových kategoriích. Více jak 150 aktivních tanečníků a několik dalších přihlížejících a fandících návštěvníků provedla celým dopoledním programem moderátorka Sylva Wilhelmová ze ZUŠ Rakovník.

Tanečníci pocházeli z devíti tanečních oddílů, škol či spolků: Aerobic team Lány pod TJ Sokol Lány, Be ME – DDM Rakovník, středisko Nové Strašecí, taneční skupina All in 1 Dance Crew, hbDance taneční škola Nové Strašecí, CTS Lentilky – DDM Rakovník a TJ Tělovýchovná zařízení Rakovník, Fire Friends – DDM Rakovník, SŠ, ZŠ a MŠ Rakovník, 2. ZŠ Rakovník.

Okresní ekologická soutěž základních a středních škol v rakovnické botanické zahradě.
Botanická zahrada a Dům dětí a mládeže hostily tradiční ekologickou soutěž

Letos všechny zúčastněné týmy předvedly velmi kvalitní výkony a porota tak nejlepší z nich ocenila nejen pohárem, diplomem a věcnými cenami, ale také postupem do krajského kola, které se uskuteční 23. května v Mladé Boleslavi.

U dalších souborů porota (ve složení Adéla Hauptmanová - vedoucí tanečního oboru ZUŠ Rakovník, Zdeňka Černá - ředitelka Taneční školy Nezbedný bakalář, Jana Klímová – bývalá závodní tanečnice) pořadí neurčila, protože všichni zúčastnění předvedli mimořádně vyrovnané a přesvědčivé výkony.

Ilustrační foto
Nohu z plynu. Podívejte se, kde policisté na Rakovnicku měří rychlost

Taneční pohár 2023

KATEGORIE II.
Skupiny I. Stupeň
1. aerobic team Lány, pod Sokol Lány - Všechno nejlepší
2. Aerobic team Lány, pod Sokol Lány - Motýlci
3. Tan. Skupina All in 1 Dance crew – Power
Aerobic team Lány, pod Sokol Lány - Vítejte v džungli
DDM Rakovník, Fire Friends – Anthem
hbDance – Party Up
hbDance – Dance group
SŠ, ZŠ a MŠ Rakovník - Heel and Toe


Skupiny II. St.
1. DDM Rakovník, CTS Lentilky – Cats
2. DDM Rakovník, CTS Lentilky - Ulice
3. Taneční skupina All in 1 Dance crew – Level up
DDM Rakovník, CTS lentilky – Bobinky na place
TJ Tělovýchovná zařízení Rakovník – Red power
DDM Rakovník, BeME NS – Bojovná srdce
DDM Rakovník, BeME NS – Malý princ
Aerobic team Lány, pod Sokol Lány - Na 1 . máje
DDM Rakovník, Fire Friends – My power
DDM Rakovník, Fire Friends – Freaks!

Skupiny III. St.
1.Taneční skupina All in Dance crew – Go up
KATEGORIE I.
Mini týmy I. Stupeň
1. TJ Tělovýchovná zařízení Rakovník – Little power
2. hbDance – Přestávka
3. Taneční skupina All in 1 Dance crew – Litlle stars

Mini týmy II. St.
1.DDM Rakovník, CTS lentilky – Cant help my self
2. TJ Tělovýchovná zařízení Rakovník – Fierce power
3. DDM Rakovník, BeME NS – Spolu to zvládneme
Aerobic team Lány, pod Sokol Lány – Vojandy
Aerobic team Lány, pod Sokol Lány - Pocta legendě
DDM Rakovník, BeME NS – Light Dream
Aerobic team Lány, pod Sokol Lány - Mama mia
2. ZŠ Rakovník – Ritmo

Mini týmy III. St.
1. Aerobic team Lány, pod Sokol Lány - Tango