Z obchodního domu v Luženské ulici v Rakovníku chtěl vynést bez placení čokolády za 265 korun. Místo toho má zaplatit tisícikorunovou pokutu.

Do rakovnické nemocnice musel být okamžitě převezen čtyřiačtyřicetiletý muž z Kladenska. Na tělo ležící v půl deváté večer v Nádražní ulici upozornil městské strážníky náhodný kolemjdoucí. Hlídka zjistila, že je Kladeňák pod vlivem alkoholu. Bohužel v kombinaci se zdravotním problémem. Po jeho vyšetření v Masarykově nemocnici bylo rozhodnuto o jeho dalším transportu do kladenské nemocnice.

Krátce po jedenácté hodině v noci bylo rozzlobeným Rakovničanem na l. 156 oznámeno, že jsou ve Vysoké ulici dva muži a ruší noční klid. Dvojici (25 a 30 let) z Rakovníka hlídka strážníků na pár hodin uklidnila. Ale v půl jedné bylo z jedné z provozoven, opět ve Vysoké ulici, oznámeno, že před vchodem dělá parta mladíků nepořádek. A opět se jednalo o stejné výtečníky. Případ bude vyřešen po jejich předvolání na služebně policie.

A další „společensky unavený" osmačtyřicetiletý muž z Rakovnicka byl hlídkou městských strážníků buzen v půl desáté ráno u vlakového nádraží v Rakovníku. Bylo mu doporučeno dopravit se do místa bydliště.

V neděli krátce po půlnoci chytila hlídka městských strážníků na Pražské ulici (směr Bezděkov) dvojici mladíků. Důvodem bylo telefonické upozornění, že pár minut předtím měli právě tito kluci (20 a 17 let) z Rakovnicka ulomit v této ulici dopravní značení. Což také záhy hlídce bez zapírání potvrdili. Čeká je předvolání na služebnu rakovnické městské policie, kde bude s nimi případ vandalismu projednán.