Jedním ze záměrů byla i stavba provozního areálu u Luženské ulice v Rakovníku. Rada s tímto záměrem souhlasí a nemá ke zjišťovacímu řízení žádné připomínky a nepožaduje ani další posuzování dle zákona.

Jedná se o výstavbu nového skladového i prodejního areálu, který tvoří haly pro skladování hutního materiálu a dva identické objekty, které budou využívány jako prodejní prostory pro hutní a instalační materiál a pro ubytování zaměstnanců firmy. Objekt bude využívat stávající dopravní a inženýrskou infrastrukturu. Plocha pozemků nového areálu je zhruba 4,5 tisíce metrů čtverečních.

Kapacita – obrat – skladu se předpokládá zhruba tři tisíce tun výrobků ročně. Záměr je umístěn do této lokality v souladu s územním plánem Rakovníka, v zóně určené pro lehkou průmyslovou výrobu, skladové a komerční objekty. V této lokalitě již dnes stojí velkosklad elektrofirmy Viola nebo MK Keramiky ad., u křižovatky Luženské s Lišanskou ulicí se právě buduje i nové obchodní centrum, to by mělo otevírat už v dubnu příštího roku .